تمدید بلینگهام با دورتموند؟ | زنبورها ول کن بلینگهام نیستند

در حالی که دو سال از قرارداد بلینگهام باقی‌مانده است، تمدید بلینگهام با دورتموند همچنان محتمل است. آنها نسبت به این بازیکن سخت‌گیری می‌کنند.

تمدید بلینگهام با دورتموند یا پیوستن به رئال مادرید

سباستین کهل ، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند، احتمال تمدید حضور جود بلینگهام در این باشگاه آلمانی را رد نمی‌کند.

کهل خاطرنشان کرد که بازیکن انگلیسی نه تنها بند فسخی ندارد، بلکه هنوز دو سال از قراردادش باقی مانده است.

کهل به اسکای گفت:” هیچ بند فسخی وجود ندارد و او هنوز دو سال از قراردادش باقی مانده است. او بازیکنی است که برای ما ارزش دارد و هر کسی که او را بخواهد باید هزینه آن را بپردازد.”

کهل که حتی احتمال رفتن او را رد نمی‌کند، افزود: “صحبت‌هایی وجود داشته است که من احساس می کنم او می رود. اما احتمال این که بماند نیز وجود دارد. مبارزه برای او پس از پایان فصل تشدید خواهد شد.” تمدید قرارداد برای بلینگهام او گفت: “من احتمال ماندن او را رد نمی‌کنم. زیرا فکر می کنم اگر مثلاً از بایرن پیشی بگیریم، احتمال آن زیاد هم خواهد شد.”

ورزشی: در شرایطی که دورتموند قهرمان شود احتمال تمدید بلینگهام با دورتموند وجود دارد
ورزشی: در شرایطی که دورتموند قهرمان شود احتمال تمدید بلینگهام با دورتموند وجود دارد

بدون اولتیماتوم

دورتموند هیچ اولتیماتومی به بلینگهام برای آینده‌اش به او تحمیل نخواهد کرد و در حال حاضر تنها چیزی که نگران کننده است، قهرمانی بوندسلیگا است. کهل توضیح داد : ” ما می دانیم که جود این عنوان را می‌خواهد. او کاملاً متمرکز است و در مورد آینده اش صحبت نمی کند. طبیعتاً من دائماً با والدین او که به مسابقات می آیند در تماس هستم.”

به گفته کهل، باشگاه برای سناریوهای مختلف در مورد بلینگهام آماده است. او گفت: “تا جایی که به بلینگهام مربوط می شود، آرام هستیم. همچنین برای سناریوهای مختلف آماده ایم. من هم باید برای رویدادهای مختلف آماده باشم.”

او گفت: ” اگر او برود، این امکان برای ما وجود خواهد داشت که با توجه به قیمت های بازار، پول زیادی به دست آوریم. این استراتژی‌ است که ما در گذشته به کمک آن بازیکنان بسیاری را جذب کرده ایم”

“با این حال ما می دانیم که جود بلینگهام بازیکنی است که نمی توان آن را به راحتی جایگزین کرد. با پتانسیلی که دارد او قابل جایگزین نیست و ما به خوبی این را می‌دانیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *