استایل جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز همسر معروف ترین فوتبالیست دنیا می باشد. او در تاریخ 27 ژانویه 1995 در جاکا اسپانیا به دنیا آمده است. جورجینا از جمله زنان سلبریتی و اینفلئونسر اینستاگرام و مدلینگ و بدنسازی است که به تیپ و استایل خودش اهمیت زیادی می دهد. او در عین اینکه ایروبیک و ورزشکار است در زمینه مدلینگ برندهای پوشاک مطرح دنیا نیز فعالیت می نماید. در ادامه سایت ورزشی به استایل جورجینا رودریگز می پردازیم.

استایل جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز در جشنوراه کن 2022

جورجینا رودریگز بعد از آشنایی با کریس رونالدو همیشه در کنارش دیده می شود. ایشان در بیشتر مراسم ها حضور دارد و سعی می کند از لباس پر زرق و برق با برند های مطرح دنیا همانند طراح تونسی Ali Karoui استفاده کند. انتخاب او پیراهنی با سیلوئت bodycon بود که در قسمت جلوی آن چاک دارد، بود. براق بودن پارچه پیراهن باعث شده که اندام او پرتر به نظر بیاید. استایل جورجینا رودریگز در جشنواره کن 2022 با تیپ خاص و لباس چاک دار در رسانه ها سروصدای زیادی بپا کرد و از آن تحت عنوان خانم زیبا یاد می شود.

جورجینا رودریگز در جشنوراه کن 2022

مدل پیراهن متناسب با اندام ساعت شنی جورجینا در رسانه های مختلف مطرح شد. و اگر یقه لباس کمی بسته تر بود قطعا عالی می شد. ظاهرا با این تیپ پرتز سینه ها بیشتر دیده شد. انتخاب جواهرات، آرایش مدل موها متناسب با کاراکتر شخصیتی او بوده است. جورجینا همیشه می خواهد نقل و گل مجالس باشد که به دنبال جلب توجه می باشد. خانم رونالدو با پیراهن پر زرق و برق خودش توانست نگاه ها را به سمتش معطوف نماید.

جورجینا رودریگز در جشنوراه کن 2022 جورجینا رودریگز در جشنوراه کن 2022

 

همسر رونالدو با استایل خاص در مراسم Joy Awards در‌ ریاض:

جورجینا با استایل خاص خودش در مراسم Joy Awards در‌ ریاض پایتخت عربستان سعودی حضور پیدا کرد. مراسم برای تقدیر و بزرگداشت هنرمندان عرب برگزار شد. جورجینا به دلیل عقد قرارداد کریس با باشگاه النصر عربستان به این کشور مهاجرت کرد و مهمان افتخاری این مراسم بود. لباس همسر رونالدو از طرح های علی کاروئی دیزاینر مشهور عرب می باشد. پارچه لباس مخمل جزو پرطرفدارترین پارچه های لباس است که ایشان آن را انتخاب کرد. مدل لباس یک جلوه خاص و ویژه ای به نظر می رسد که تو نازکی همرهنگ خود لباس روی سر جورجینا قرار گرفت و شکل کاملا جالب حجابش را نشان می داد.

همسر رونالدو با استایل خاص در مراسم Joy Awards در‌ ریاض همسر رونالدو با استایل خاص در مراسم Joy Awards در‌ ریاض همسر رونالدو با استایل خاص در مراسم Joy Awards در‌ ریاض

قبلا هم حجاب و روسری همسر رونالدو را در مکان های مختلف دیده بودیم. زمانی که رونالدو و خانواده اش به کشور عربستان مهاجرت کردند، پوشش خاص جورجینا باعث شد که برخی از کاربران در اینستاگرام با پوشش او شوخی نمایند. جواهرات همسر رونالدو نیز در این مراسم بیشتر از همه جلب توجه می کرد. جواهرات درشتی که بیشتر توجه ها را به خودش جلب می کرد. جواهراتی که کاملا با لباس خانم مدلینگ ست بودند. جواهرات ایشان از برند عربی کوهجی انتخاب شد.

حجاب و روسری همسر رونالدو

تبلیغ لباس های سنتی عربستان توسط همسر رونالدو:

خانم رودریگز علاقه خاصی به فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای مختلف دارد. انتخاب های مد جورجینا در عربستان این موضوع را کامل نشان می دهد. لباس های ایشان کاملا شیک و ساده بود که ثابت کرد مد برای شیک بودن اصلا نیازی به آشکار سازی و لختی نیست. او با تطابق عبای خودش یک لباس سنتی شیک و مدرن را نشان داد. فروتنی لباس او در عربستان نشان داد او کاملا گاهی تغییر سبک می دهد. او از زمان تبدل شدن به شریک زندگی رونالدو در سال 2016 در کانون توجهات قرار گرفت. او همیشه سعی کرده خودش را بر سر زبان ها بیاندازد. حتی او لباس نقره ای پری دریایی بدون پشت. در جشنواره فیلم کن با لباس های بدن Marine Serre پوشید.

تبلیغ لباس های سنتی عربستان توسط همسر رونالدو

 

استایل متفاوت جورجینا رودریگز در ساحل عربستان

همسر کریس رونالدو حتی در سواحل عربستان نیز پوشش خودش را حفظ می کند و حفظ قوانین یک کشور را کاملا بلد است. در ادامه استایل خاص جورجینا را در کنار ساحل عربستان مشاهده خواهید کرد:

استایل متفاوت جورجینا رودریگز در ساحل عربستان استایل متفاوت جورجینا رودریگز در ساحل عربستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *