خالکوبی ارسلان مطهری

خالکوبی ارسلان مطهری ، یکی از بازیکنان تیم استقلال تهران ارسلان مطهری است که گل های زیادی را در این باشگاه به ثمر رسانده است. او به خالکوبی گردن و بازویش مشهور است و در این مطلب از سایت ورزشی سعی کرده ایم خالکوبی های این بازیکن فوتبال استقلال را بررسی کنیم.

 

خالکوبی مهاجم گلزن استقلال تهران:

مهاجم گلزن باشگاه استقلال در بازی با سپاهان از تتوی خودش رونمایی کرده بود. ارسلان مطهری بازیکن محبوب آبی ها یکی از بازیکن های گلزن در بازی های حساس و جزو تعویض طلایی ها به حساب می آید. او در هفته بست و پنجم لیگ برتر بازی در مقابل سپاهان از تتوی جدید خودش روی گردن رونمایی کرد. تتوی او به معنی ایمان داشته باش است که مورد توجه اشخاص زیادی قرار گرفت.

مهاجم استقلال با گل های پرتعداد به پرسپولیس و شادی جذاب و منحصر به فرد شهرت دارد. ارسلان از تتوهای خودش به طور خاص رونمایی می کند. عکس هایی در جلسات تمرینی که این ذهنیت به وجود آمد که ظاهرا خونریزی از گوش او در حال انجام است اما خالکوبی بود.

خالکوبی مهاجم گلزن استقلال تهران

خالکوبی ارسلان مطهری

ارسلان مطهری از جمله بازیکنان گلزن و پرطرفدار در باشگاه استقلال تهران است. این بازیکن به عنوان یار تعویضی همیشه به زمین می آید و اتفاقا گل هم می زند و شادی خاص خودش را نشان می دهد. حتی در بازی با سپاهان نیز به زمین آمد و اتفاقا گل زد و شادی خاص خودش را نمایش داد. حتی فرهاد مجیدی از او در نشست خبری بعد از این بازی نیز تمجید کرد.

ارسلان همیشه با خالکوبی های خودش در اینترنت سوژه عکاسان و خبرنگاران شده است. حتی یک بار روی گردنش کلمه انگلیسی believe را تتو کرده بود. این کلمه به معنی ایمان داشتن است.

خالکوبی ارسلان مطهری

 

تتو و خالکوبی ارسلان مطهری

بازیکن ستاره دربی یک تتو متفاوت روی دستش حک کرد. معمولا فوتبالیست ها در هیچ کجای دنیا زیاد اهل ادب و فرهنگ نیستند. اما ارسلان مطهری ستاره باشگاه استقلال یک شعر از محمود درویش شاعر معروف عرب یک تتو روی دستش درج کرد. درویش یکی از معروف ترین و بانفوذترین شعرای عرب که در محفل آزادی خواه مرتبط است. او اصلا شاعر کوچه بازار نیست و مخاطبش اقشار خاصی از جامعه هستند. امیر ارسلان مطهری متولد 9 اسفند 1371 در شهر گرمسار سمنان است. او برای باشگاه فوتبال نفت تهران نیز فوتبال بازی کرده است و در پست مهاجم بازی انجام می دهد و هنوز مجرد است.

تتو و خالکوبی ارسلان مطهری

ارسلان مطهری؛ از یاد می‌روی گویی هرگز نبوده‌ای!

ستاره باشگاه استقلال تهران با خالکوبی هایش معروف است و ستاره گلزن با شادی خاص خودش که به گیتاریست معروف است به واسطه عملکردش در خط حمله آبی ها و گلزنی در دربی پایتخت شناخته می شود. مطهری علاوه بر اینکه شادی گل های منحصر به فردی از خودش در زمان گلزنی نشان می دهد، هر دفعه از خالکوبی های جدید روی گردن و دستانش نیز رونمایی می کند.

مطهری قبل از دیدار با ملوان در لیست مازاد استقلال قرار گرفت تا جایی که برای حضور کاوه رضایی باز شود. اما عدم توافق بر سر جدایی باعث ماندن او حضور کاوه در تراکتورسازی تبریز شد و همین کار باعث ناراحتی هوادارهای استقلال از ستاره گیتاریست باشگاه شد. لطفا در پایان نظرات و دیدگاه هایتان را در زمینه خالکوبی ارسلان مطهری در بخش کامنت ها درج نمایید.

ارسلان مطهری؛ از یاد می‌روی گویی هرگز نبوده‌ای! ارسلان مطهری ارسلان مطهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *