آاس رم 4-0 برایتون: رم در بازی رفت برایتون را در هم کوبید

آاس رم 4-0 برایتون: رم در بازی رفت برایتون را در هم کوبید. در یک دیدار هیجان انگیز در لیگ اروپا، آ اس رم با پیروزی چشمگیر 4-0 مقابل برایتون، قدرت خود را به نمایش گذاشت و آنها را در آستانه صعود به دور بعدی قرار داد. غول های ایتالیایی به رهبری مربی دنیله دروسی، عملکرد بالینی به نمایش گذاشتند و قدرت تهاجمی و استحکام دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

آاس رم 4-0 برایتون: رم در بازی رفت برایتون را در هم کوبید

گل اول رم توسط دیبالا

بازی با ریسک بالایی برای هر دو تیم آغاز شد، اما آ اس رم به سرعت کنترل را در دست گرفت و لحن بازی را رقم زد. در دقیقه 12، پائولو دیبالا به گل رسید و یک برتری زودهنگام برای جالوروسی فراهم کرد. گل نه تنها نشان دهنده مهارت فردی دیبالا بود، بلکه ماهیت منسجم و مصمم تیم دروسی را نیز برجسته کرد.

برد رم مقابل برایتون در بازی رفت
برد رم مقابل برایتون در بازی رفت

در ادامه تسلط خود، آ اس رم در نیمه اول برتری خود را افزایش داد، زمانی که روملو لوکاکو فوق ستاره بلژیکی از خطای دفاعی برایتون استفاده کرد. پایان بالینی لوکاکو در موقعیت تک به تک با جیسون استیل، دروازه بان برایتون، باعث شد که جالوروسی در نیمه دوم به برتری دو گله دست یابد.

نیمه دوم

نیمه دوم بدبختی بیشتری را برای برایتون به همراه داشت. زیرا آ اس رم به حملات بی امان خود ادامه داد. مانچینی با یک گل به موقع روی پاس الشعراوی در دقیقه 64 به تعداد بازیکنان اضافه کرد و کنترل رم را در بازی مستحکمتر کرد. تنها چهار دقیقه بعد، کریستانته ضربه نهایی را وارد کرد و چهارمین گل رم را با یک پایان دقیق از استیل به ثمر رساند و تنوع تهاجمی این تیم را به نمایش گذاشت.

ورود سردار آزمون به جای لوکاکو

سردار آزمون، مهاجم ایرانی آ اس رم در دقیقه 88 با حضور دیرهنگام به جای لوکاکو به میدان رفت و بر عمق این تیم و توانایی استراتژیک مربی دیروسی تاکید کرد.

برد در بازی رفت

این پیروزی پرطرفدار نه تنها آ اس رم را به سمت دور بعدی لیگ اروپا سوق می دهد، بلکه روحیه و تمرکز این تیم را افزایش می دهد زیرا آنها توجه خود را به سری آ برمی گرداند. با پیروزی های متوالی در لیگ داخلی و عملکرد برتر در اروپا، شاگردان دروسی. آماده هستند تا به دنبال موفقیت خود در چندین جبهه ادامه دهند.

آاس رم  4-0 برایتون: رم در بازی رفت برایتون را در هم کوبید
آاس رم 4-0 برایتون: رم در بازی رفت برایتون را در هم کوبید

نتیجه

در حالی که هواداران آ اس رم این پیروزی قانع کننده را جشن می گیرند، سفر این تیم در لیگ اروپا همچنان یک روایت هیجان انگیز است. و آرزوهای آنها در سری آ با شکل و روحیه فعلی تیم به طور فزاینده ای قابل دستیابی به نظر می رسد. ترکیبی از کهنه سربازان باتجربه و استعدادهای نوظهور، آ اس رم را به یک نیروی قابل محاسبه تبدیل می کند. و علاقه مندان به فوتبال را مشتاقانه منتظر تلاش های آینده خود در رقابت های داخلی و اروپایی می کند.

Hesam
8 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *