یک انتقال عجیب: گابری ویگا ستاره‌ی جوان 21 ساله، شکار بعدی عربستانی‌ها شد

پیش از این ناپولی با سلتاویگو توافق کرده بود. اما پول عربستانی‌ها، دل گابری ویگا ستاره‌ی جوان 21 ساله را هم ربود. در این پست از ورزشی به یک انتقال عجیب از اروپا به عربستان می‌پردازیم.

خلاصه

الاهلی برای موافقت با این انتقال وارد میدان می‌شود.

لیگ حرفه ای عربستان اکنون استعدادهای جوان برتر را جذب می کند.

گابری ویگا ستاره‌ی جوان 21 ساله در راه الاهلی

لیگ حرفه ای عربستان سعودی در آستانه انجام یکی از بزرگترین کودتاهای انتقالی خود است. زیرا الاهلی با قراردادی برای جذب بازیکن اسپانیایی گابری ویگا توافق کرده است.

این هافبک تهاجمی 21 ساله به عنوان یکی از پرتقاضاترین استعدادهای جوان اروپا ظاهر شده است. مجموعه ای از باشگاه های لیگ برتر از جمله لیورپول، آرسنال، چلسی و نیوکاسل علاقه نشان داده اند. آنها در نقاط مختلف با سلتا ویگو گفتگو کرده اند.

به نظر می رسد ناپولی، دارنده سری آ، گزینه مورد علاقه برای تکمیل قرارداد ویگا باشد. اما پیچیدگی های مربوط به حقوق تصویری این بازیکن باعث شد روند کار طول بکشد. و اگرچه آئورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی به گفتگو با ایجنت ویگا، پینی زهاوی ادامه داد. اما در پس زمینه با الاهلی نیز قراردادهایی مورد صحبت بود.

ظاهرا جوان اسپانیایی با رفتن به لیگ برتر عربستان موافقت کرده است. ماتیاس جیسل، سرمربی سابق ردبول سالزبورگ، نقش مهمی در متقاعد کردن او برای انتقال به خاورمیانه دارد.

ورود ویگا یک تقویت بزرگ برای لیگ حرفه‌ای عربستان است. زیرا آنها تلاش می‌کنند برخی از درخشان‌ترین جوانان این بازی را به کشور جذب کنند. ورود او همچنین یکی دیگر از امتیازات الاهلی خواهد بود. آنها در پنجره نقل و انتقالات عضله مالی قابل توجه خود را بهبود بخشیده‌اند.

ادوارد مندی، مریه دمیرال، راجر ایبانز، فرانک کسیه، آلن سن ماکسیمین، ریاض محرز و روبرتو فیرمینو از برخی از بزرگترین باشگاه های فوتبال اروپا به این تیم پیوسته اند. اکنون این انتظار وجود دارد که الاهلی یکی از چهار باشگاه عربستانی است که سرمایه آنها را تامین می کند. PIF، النصر و الاتحاد را برای قهرمانی در لیگ به چالش خواهد کشید.

کمپین آنها در لیگ برتر عربستان با دو برد از دو بازی و 6 گل شروعی عالی داشته است.

Pooria
25 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *