شکایت دوباره رادوشویچ از پرسپولیس!

گلر سابق قرمزها آماده طرح شکایت جدید خودش از باشگاه پرسپولیس می شود. این دروازه بان اسبق تیم پرسپولیس حالا به دنبال پرداخت مالیات توسط باشگاه و تسویه بدهی اش است. در ادامه سایت ورزشی با شکایت دوباره رادوشویچ از پرسپولیس! می باشد.

 

شکایت دوباره رادوشویچ از پرسپولیس!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که تیم پرسپولیس روز قبل خبر تسویه حساب بدهی خودش را به بوژیدار رادوشویچ داده است. حالا گلر کروات با وکیل خودش مشورت کرده است. احتمالا شکایت جدیدی بر علیه پرسپولیس مطرح شود. موضوع شکایت جدید بوژیدار از پرسپولیس، مالیات این دروازه بان را نیز طلب کرده که بابت دو فصل حضورش در پرسپولیس پرداخت نشده و برای این فوتبالیست دردسر ایجاد کرده است. اداره مالیات کرواسی به این گلر گفت. اظهارنامه تکمیل شده اش را بابت پرداخت مالیات در این دو سال باید تحویل دهد. تا اینکه او مشمول فرار مالیاتی نشود و در صورتی که باشگاه قرمزهای تهران همکاری لازم را با بوژیدار انجام ندهد، برای او مشکلاتی ایجاد خواهد شد.

استوری توهین‌آمیز رادو به پرسپولیس!

به عبارت دیگر اگر پرسپولیس تائدیه اداره مالیات ایران را برای رادو نفرستد. احتمالا او مجبور می شود که مالیات خود را با دولت کرواسی همراه با جریمه بپردازد. و عدد سنگینی برای این گلر سابق پرسپولیس خواهد بود. مبنای قرارداد این بازیکن این بود که مبلغ مالیات گلر را پرداخت کند. و از این رو این دروازه بان در صورت عدم همکاری با باشگاه سرخ پوشان،شکایت جدیدی را بر علیه این باشگاه در فیفا ثبت می کند. شکایت جدید رادوشویچ باشگاه پرسپولیس را ملزم به پرداخت رقم مالیات خواهد کرد. که در حدود 20 درصد قرارداد این دروازه‌بان خواهد بود. و عدد نسبتا سنگینی محسوب می‌شود. تیم پرسپولیس تهران اخیرا درگیر پرونده مالیاتی برانکو ایوانکوویچ بود. که آن را حل کرد. اما حالا اگر نتواند پرونده مالیاتی رادو را به سرانجام برساند. از بابت مجوز حرفه ای دچار مشکل خواهد شد.

mohamadnd
4 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *