بارسلونا و فیرمینو توافق کردند؟

بارسلونا و فیرمینو ، بازیکن 32 ساله لیورپول جزو گزینه های محبوب تیم بارسلونای اسپانیا می باشد. اخباری در شب قبل مطرح شد که بارسلونا برای جذب رایگان فیرمینو اقداماتی انجام داده است. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا مهاجم لیورپول به بارسا پیوست؟

اخباری در شب گذشته در خبرگزاری های نه چندان معتبر انگلیسی و اسپانیایی مطرح شد. بارسلونا به دنبال جذب رایگان روبرتو فیرمینو مهاجم باشگاه لیورپول است. حتی بیان شد بارسا با او به توافق نهایی دست یافته است. مهاجم برزیلی احتمالا به عنوان ذخیره لواندوفسکی در نیوکمپ فوتبال بازی خواهد کرد. جرارد رومرو خبرنگار بارسا این اخبار را تکذیب کرد و بیان داشت هیچ توافقی بین باشگاه با این بازیکن انجام نشده است. روبرتو فیرمینو مهاجم 32 ساله لیورپول بعد از پایان قراردادش در فصل جزو گزینه های اصلی و محبوب تیم بارسلونا تبدیل شده است.

رومرو جزو گزینه های اصلی بارسا می باشد و اما خواسته های مالی که او در حال حاضر در توان کاتالان ها نیست. بارسا برای ذخیره لواندوفسکی دنبال گزینه ارزانی است.

بارسلونا و فیرمینو توافق کردند؟

توافق بارسلونای اسپانیا با ستاره برزیلی:

باشگاه بارسلونا دنبال گلزن برزیلی باشگاه لیورپول انگلستان است و حتی به توافق هایی دست یافته است. فیرمینو تابستان به نیوکمپ خواهد رفت. این خبرها در برخی روزنامه ها مطرح شد و مسئولان بارسا با روبرتو فیرمینو مهاجم 31 ساله باشگاه انگلیسی توافق نمودند. او در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی نیوکمپ خواهد شد. قرارداد این بازیکن با باشگاه لیورپول تا پایان فصل معتبر می باشد و او تمایل دارد بعد از 8 فصل آنفیلد را ترک نماید.

روبرتو فیرمینو در تابستان سال 2015 از هوفنهایم آلمان به باشگاه لیورپول پیوسته است. او جزو مهره های مهم تیم بود که عناوین زیادی نظیر قهرمانی اروپا، لیگ برتر، جام اتحادیه و جام حذفی انگلیس و جام باشگاه های جهان را بدست آورده است. ظاهرا حضور بازیکنانی نظیر داروین نونیس و کودی خاکپو در باشگاه لیورپول باعث شد تا بازی های فیرمینو کمتر شود و او حالا به دنبال جدایی و کسب عناوین جدید در یک تیم دیگر می باشد. این بازیکن برزیلی در 360 مسابقه لیورپول توانست 109 گل به ثمر برساند. اخیرا نیز دچار مصدومیت شد و 3 بازی مهم و حساس تیمش را از دست داد.

 

بارسلونا و فیرمینو توافق کردند؟

بارسلونا و فیرمینو توافق کردند؟

بازیکن برزیلی و مهاجم باشگاه لیورپول که جزو ستاره های گلزن این باشگاه به شمار می رود در یک قدمی پیوستن به باشگاه بارسلونای اسپانیا است. به گزارش سایت ورزشی ، قرارداد فیرمینو با باشگاه لیورپول در پایان فصل جاری تمام می شود و فعلا هم خبری از امضای قرارداد جدید بین دو طرف نمی باشد. در چند هفته قبل خبرهای ضد و نقیض درباره تمدید قرارداد این بازیکن مطرح شد. البته او تمایل دارد حداقل یک فصل دیگر در لیورپول باقی بماند.

باید ببینیم که آیا این بازیکن با پیوستن به تیم آبی اناری های کاتالان به شایعات پایان می بخشد؟ دیلی میل ادعا نمود که بارسلونا مذاکراتش را با این بازیکن در شش ماه پایانی قراردادش انجام داد. فیرمینیو حالا می تواند با هر باشگاهی خارج از لیگ برتر مذاکره نماید. ظاهرا با بارسایی ها به نتایج مناسبی دست یافته است.

مدیران و مسئولان بارسا به طور جدی به دنبال پیدا کردن زوج لواندوفسکی هستند که در خط حمله این تیم حضور دارد. شرایط ستاره لیورپولی ها از مدت ها قبل زیر ذره بین کاتالانی ها بوده است. احتمالا او برای حضور در نیوکمپ در فصل آینده به توافق دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *