اختلاف بین رونالدو و جورجینا | کریستیانو از او خسته شده است؟

کریستیانو و جورجینا در بحران هستند. اختلاف بین رونالدو و جورجینا در رسانه‌ها جنجال‌آفرین شده است. آیا این زوج در آستانه‌ی جدایی هستند؟

آیا اختلاف بین رونالدو و جورجینا رودریگز حقیقت دارد؟

حداقل در شبکه های اجتماعی، کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز به یکدیگر ابراز عشق بی قید و شرط می‌کنند. در واقع، برنامه این مدل در نتفلیکس، سویا جورجینا، تایید کرده است که رابطه آنها روزبه‌روز قوی‌تر می‌شود.

این فوتبالیست و اینفلوئنسر با فرزندانی که در کنار هم هستند و در کشور دیگری مستقر شده اند، بدون بحث و جدل زندگی می‌کنند. هرچند شایعاتی در مورد یک بحران احتمالی به گوش می‌رسد. جدیدترین شایعات از تلویزیون پرتغال بیرون آمده است. این منبع ادعا می‌کند که کریستیانو از جورجینا خسته شده است.

بر اساس گزارش برنامه تلویزیونی پرتغالی ‘Noite das Estrelas’ در کانال CMTV، علائم بحران بین بازیکن سابق رئال مادرید، یوونتوس و منچستریونایتد و جورجینا رودریگز پدیدار است.

در این برنامه و در چند رسانه پرتغالی دیگر، آنها نشان می دهند که کریستیانو از نگرش جورجینا رودریگز که آن را “دور از واقعیت”، “اجباری” و “بیهوده” توصیف می کند، “خسته” شده است.

تلویزیون پرتغال: کریستیانو از جورجینا خسته شده است

ورزشی: یکی از دلایل اختلاف بین این دو، رفتار جورجینا با مادر رونالدو است.
ورزشی: یکی از دلایل اختلاف بین این دو، رفتار جورجینا با مادر رونالدو است.

«Noite das Estrelas» روان‌شناس کوئینتینو آریس را به تصویر می‌کشد که نگرش این زوج را در هفته‌های اخیر در رویدادهای عمومی تجزیه و تحلیل و نتیجه‌گیری کرد. نتایجی که گرفتند توجه خیلی‌ها را جلب کرده است.

رفتار اخیر رونالدو دو چیز را نشان می دهد: اینکه زندگی شخصی او در شرایط خوشبختی قرار ندارد و اینکه هر چه بیشتر از مادرش، دولورس آویرو فاصله می گیرد، خشم بیشتری دارد. همه‌ی ما می‌دانیم که چرا رونالدو از خانواده‌اش دور شده است. بخاطر اختلافی که بین مادر و همسرش وجود دارد.

دنیل ناسیمنتو، روزنامه‌نگار و مشارکت‌کننده در این برنامه، افزود: “رونالدو خوشحال نیست. جورجینا روزهای خود را در یک مرکز خرید در ریاض سپری می‌کند و این یکی از دلایلی است که کریستیانو از او خسته شده است. او فقط هزینه می‌کند و خرج می کند. بدتر از همه این است که او فکر می کند در سطح کریستیانو است. رونالدو اصلا از رفتار او خوشش نمی‌آید.

لئو کوئرو: هنوز هم می گویم، بین این دو، عروسی در کار نیست

ورزشی: نزدیکان رونالدو میگویند که اختلاف بین این زوج حقیقت ندارد و شایعه است.
ورزشی: نزدیکان رونالدو میگویند که اختلاف بین این زوج حقیقت ندارد و شایعه است.

یکی دیگر از مجریان برنامه گفتگو، لئو کوئرو، گفت: “من ماه ها است که این را می گویم. آنها با هم خوب نیستند و به احتمال زیاد از هم جدا خواهند شد. واقعیت اینست که رونالدو از جورجینا بریده است. این واقعیت است. من هنوز هم می گویم عروسی برگزار نمی شود آنها به زور با هم هستند.”

در برنامه کسی پیدا شد که از جورجینا دفاع کند. فیلیپا کاسترو، دوست کریستیانو، برای دفاع از هر دو وارد شد: “من از یک منبع 100 درصد قابل اعتماد می توانم تأیید کنم که آنها مثل همیشه خیلی خوب با هم زندگی می‌کنند. اینها توسط افرادیست که نمی توانند موفقیت جیو را تحمل کنند. آنها زوجی هستند که عاشق هم دیگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *