جشن قهرمانی بارسلونا در شب باخت به رئال سوسیداد

بارسلونا در شب یکشنبه، در ورزشگاه خانگی بازی را دو بر یک به رئال سوسیداد واگذار کرد. اما پس از اتمام بازی، جشن قهرمانی بارسلونا در برابر دیدگان طرفداران این تیم در نیوکمپ برگزار گردید.

در این پست از ورزشی به خلاصه‌ی بازی بارسلونا و رئال سوسیداد و جشن قهرمانی بارسلونا می‌پردازیم.

جشن قهرمانی بارسلونا علی‌رغم باخت به سوسیداد

باسکی‌ها قرار است احتمالا در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند. برد آنها برای کسب جواز لیگ قهرمانان حیاتی محسوب می‌شود.

در مقابل جمعیت نیوکمپ که مشتاق جشن گرفتن بودند، بارسلونای قهرمان به شایستگی با نتیجه 2-1 توسط رئال سوسیداد شکست خورد. تیمی که به نظر می‌رسد با این برد مهم بتواند در جمع 4 تیم برتر قرار گیرد.

قهرمان تازه تاج‌گذاری شده لالیگا سانتاندر شروعی ناامیدکننده در خانه مقابل تیم باسکی داشت. بارسا خوش شانس بود که در نیمه دوم تنها با اختلاف یک گل به میدان رفت.

رئال سوسیداد برای این بازی آماده بود. زیرا این بازی برای آنها معنی بیشتری داشت. بارسلونا قهرمانی را در دست داشت اما سوسیداد می‌توانست با یک برد در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کند.

با اینکه ویارئال زودتر خیرونا را شکست داد، تیم سن سباستین بازی را فقط دو امتیاز بالاتر از زیردریایی زرد آغاز کرد، اما این برد، آنها را با سه بازی مانده به پایان فصل، پنج امتیاز جلوتر می‌اندازد.

<yoastmark class=

خلاصه‌ی بازی بارسلونا رئال سوسیداد

آنها بازی را خوب شروع کردند و از سستی حریف استفاده کردند و در دقیقه‌ی پنجم اشتباه کونده این فرصت را برای آنها فراهم کرد.

این الکساندر سورلوث بود که مالکیت توپ را به دست آورد و آن را به میکل مرینو رساند. او نیز از بین پاهای مارک آندره تر اشتگن توپ را وارد دروازه کرد.

گل دوم نیز در دقیقه 71 به همین شکل به ثمر رسید. این بار مارتین زوبیمندی در خط هافبک فرنکی دی یونگ را واژگون کرد. سپس یک ضد حمله برای گل بعدی کافی بود. این تاکفوسا کوبو بود که به مارتین زوبیمندی و او به سورلوث پاس داد تا گل دوم را به ثمر برساند.

اندکی پس از آن، مارکوس آلونسو خوش شانس بود که پس از ضربه‌ای که به صورت بازیکن سوسیداد زد، ولی کارت قرمز دریافت نکرد.

بازی بدون اضطرار ادامه یافت، اما ژاوی راضی به نظر می‌رسید. او به نیمکت نشینان فرصت بازی می‌داد. اما سوسیداد فقط به دنبال پایان بازی بود.

لواندوفسکی یک گل دیگری به گل‌هایش اضافه کرد

بازی تمام شده به نظر می‌رسید. هواداران در نیوکمپ فقط به این دلیل ماندند که بدون توجه به شکست، جشن قهرمانی برگزار می‌شود

با این حال، مهاجمی مانند روبرت لواندوفسکی همیشه تشنه گل است. او یک گل در دقیقه‌ی 90 زد تا یک دستش را بر جام پیچیچی این فصل بگذارد.

پابلو توره در یک ارسال امیدوارکننده از سمت راست حرکت کرد و ضربه سر مهاجم لهستانی از کنار الکس ریمیرو وارد دروازه شد.

با کاهش اختلاف به یک، شدت بازی برای مراحل پایانی افزایش یافت، اما نتیجه بارسلونا 1-2 رئال سوسیداد باقی ماند.

چشن قهرمانی بارسلونا در انتها برگزار شد. هواداران نیز به همین دلیل، شکست را به سرعت به فراموشی سپردند.

در همین حال، تیم آقای اوردین، دلایل زیادی برای جشن گرفتن دارد. آنها در موقعیتی عالی برای تضمین حضور در لیگ قهرمانان برای فصل آینده قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *