بدل جورجینا رودریگز در عربستان

بیشتر بازیگرها و افراد سلبریتی و معروف ورزشی در دنیا حداقل یک بدل دارند که در فضای بیرون معروف شده است. همسر کریس رونالدو نیز از این قائده مستثنی نیست. جورجینا رودریگز از زمانی که در عربستان حضور یافت یک بدل پیدا کرد. دختر جوان با شکل و شمایل همانند جورجینا سرو صدای زیادی در کشور عربستان سعودی به راه انداخت. در ادامه سایت ورزشی با بدل جورجینا رودریگز در عربستان همراه ما باشید.

بدل جورجینا رودریگز در عربستان

بدل جورجینا رودریگز در عربستان

کریس رونالدو فوق ستاره فوتبال دنیا با یک قرارداد سنگین و تاریخی و جنجال فراوان از منچستر یونایتد به النصر عربستان آمد. بازیکنی که بعد از ناکامی جام جهانی در تیم پرتغال و اختلافات با سرمربی منچستر یونایتد تصمیم گرفت فوتبالش را در خاورمیانه دنبال کند. کریستیانو و خانواده به عربستان سفر کردند و در تیم النصر قرار گرفت. سعودی ها برای رونمایی از سی آر سون سنگ تمام گذاشتند. آنها در یک مراسم بزرگ تمام بلیت های این مراسم توسط هواداران خریداری شد تا رونالدو و خانواده اش را از نزدیک ببینند.

بدل جورجینا رودریگز در عربستان

قطعا این روزها همسر رونالدو بیشتر از کریس در عربستان مورد توجه آقایان قرار گرفته است. هر کجا که می رود دوربین های سعودی ها او را دنبال می کند. یکی از جنجال های اخیر پیرامون جورجینا رودریگز مدل آرژانتینی ، بدل او است که یک دخترک سعودی خودش را به شکل جیو در آورده است. ویدیوهای جنجالی و خلاقانه در تیک تاک می سازد و حسابی معروف شده است. کار به جایی رسیده که حتی از او در برنامه های معتبر عربستانی دعوت می شود.

بدل جورجینا رودریگز در عربستان

بدل جورجینا رودریگز

یک خانم عربستانی در چند هفته اخیر خودش را به عنوان بدل جورجینا جا زد. و حسابی در برنامه های تلویزیونی این کشور مطرح شده است. حضور رونالدو و خانواده اش در عربستان تقریبا از ژانویه 2023 شروع شد و اتفاقات و سوژه های داغ پیرامون این دو هنوز تمام نشده است. بخش های زیادی از حواشی مختلف مرتبط با نامزد کریس رونالدو است که در این سالها طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. حتی بدل رونالدو در جدیدترین مصاحبه اش ادعای عجیبی را مطرح نمود. او درباره شباهتش به نامزد رونالدو گفت: اصلا برای اینکار تلاش نمی کنم و او و خواهرش از هیچ کسی تقلید نمی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *