محبوبیت جورجینا در عربستان

همسر کریستیانو رونالدو در سال 2023 به عربستان سعودی مهاجرت کرد تا در کنار شوهرش در تیم النصر عربستان حضور پیدا کند. جورجینا این روزها در خاورمیانه و کشور مذهبی عربستان حضور دارد. با اینکه علاقه مندان به این زن و شوهر در این کشور زیاد است و روز به روز بر محبوبیت چهره جورجینا در عربستان بیشتر می شود. حتی یک خانم زن عرب که از آن به عنوان بدل جورجینا یاد می شود این روزها حسابی سروصدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با مطلب محبوبیت جورجینا در عربستان همراه ما باشید.

محبوبیت جورجینا در عربستان

محبوبیت جورجینا در عربستان

جورجینا رودریگس همسر معروف ترین فوتبالیست دنیا یعنی کریس رونالدو است. در ماه های اخیر محبوبیت این خانم در بین جوانان عربستانی بسیار زیاد شد و همین باعث شد تا بدل او که شباهات زیادی به نامزد کریس دارد به شهرت باور نکردنی دست یابد. بدل جورجینا یعنی خانم ریما العنزی یک دختری که بعد از انتشار چندین ویدیو در صفحه تیک تاک به شهرت زیادی دست یافت. بدل نامزد آرژانتینی کریس رونالدو این روزها به برنامه های تلویزیونی مختلف دعوت می شود. حتی در برخی برنامه ها همانند یک ستاره مشهور برای او فرش پهن می شود. استقبال از ریما العنزی بسیار زیاد است و برخی کاربران اینستاگرام و تیک تاک به صورت مجازی به او طعنه می اندازند که سطح بندی بدل رودریگز از خود او در حال بالا رفتن است.

محبوبیت جورجینا در عربستان

معمولا چهره های مشهور دنیا نظیر رونالدو و همسرش زمانی که به یک کشور مذهبی و بسته همانند عربستان سعودی می روند، محبوبیت آنها زیاد است با اینکه حتی در النصر چندان خوب کار نکرد اما جورجینا یک چهره دوست داشتنی دارد که هر کسی با دیدنش عاشق می شود. عرب ها قطعا به او اهمیت زیادی می دهند و از اینکه در کشورشان حضور دارند خرسند می باشند. به همین دلیل از این چهره یک بدل بیرون می آید. همانند بدل مسی در ایران یا بدل رونالدو در تهران که کاملا طبیعی است. چهره های معروف و همسرشان نیز مورد تقلید قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *