بایرن ۳-۰ لاتزیو: بایرن در چمپیونزلیگ خودی نشان داد

بایرن ۳-۰ لاتزیو: بایرن در چمپیونزلیگ خودی نشان داد. در دیداری هیجان انگیز در آلیانز آره نا، بایرن مونیخ با پیروزی قاطع 3-0 مقابل لاتزیو در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی، جایگاه خود را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تضمین کرد. تسلط و عزم برای پیشرفت در مسابقات معتبر.

بایرن ۳-۰ لاتزیو: بایرن در چمپیونزلیگ خودی نشان داد

نیمه اول و گل اول توسط هری کین

از همان سوت آغاز، بایرن قدرت تهاجمی خود را نشان داد و لروی سانه در دقیقه 6 پرودل دروازه بان لاتزیو را آزمایش کرد. فشار اولیه نتیجه داد، اما سیوهای پرودل تلاش جاشوا کیمیچ را کمی بعد رد کرد. در نهایت در دقیقه 39، هری کین از یک توپ شل در محوطه جریمه استفاده کرد و ضربه ناقص گوئررو را با یک ضربه سر قوی تبدیل به گل کرد.

برد بایرن مقابل لاتزیو
برد بایرن مقابل لاتزیو

گل دوم توسط دلیخت

نیمه اول با برتری 1-0 بایرن به پایان نرسید، اما آنها به برتری کم رضایت ندادند. در وقت اضافه، ماتیاس دلیخت با یک ضربه سر خیره کننده از کرنر توسط گوئررو، برتری را دو برابر کرد و لاتزیو را با یک گل برای صعود در نیمه دوم ناامید کرد.

تیر خلاص به قلب لاتزیو

علیرغم تلاش های لاتزیو برای بازگشت پس از استراحت، بایرن کنترل خود را حفظ کرد. در دقیقه 66، ضربه توماس مولر باعث شد تا پرودل مهار شود، اما کین در ریباند توپ را وارد دروازه خالی کرد و برتری بایرن را 3-0 کرد.

پایان بازی و صعود بایرن

با کاهش امیدهای لاتزیو برای پیشرفت، بایرن مالکیت توپ را حفظ کرد و به تهدید ادامه داد. در دقیقه 71 مولر ضربه محکمی زد اما پرودل با مهار گل چهارم بایرن، ضربه مهمی را زد. با وجود تلاش‌های دیرهنگام لاتزیو برای تغییر روند، بایرن با موفقیت از فشار عبور کرد و جایگاه خود را در یک چهارم نهایی تضمین کرد.

بایرن ۳-۰ لاتزیو: بایرن در چمپیونزلیگ خودی نشان داد
بایرن ۳-۰ لاتزیو: بایرن در چمپیونزلیگ خودی نشان داد

نتیجه

سوت پایان پیروزی 3-0 بایرن در بازی برگشت و در مجموع 3-1 پیروزی مقابل لاتزیو را تایید کرد. شاگردان توماس توخل قدرت هجومی و انعطاف‌پذیری خود را به نمایش گذاشتند و با شکست 1-0 در بازی رفت توانستند جایگاه شایسته‌ای را در بین 8 تیم آخر لیگ قهرمانان کسب کنند. بایرن مونیخ اکنون مشتاقانه منتظر قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی خواهد بود زیرا قصد دارد به دنبال افتخار اروپا باشد.

Hesam
6 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *