بنزما در تور فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی اسطوره باشگاه استقلال تهران و کاپیتان و سرمربی سابق این باشگاه مدت هاست که در امارات و تیم اتحاد کلباء سرمربیگری می کند. تیم فرهاد مجیدی عملکرد خوبی در این فصل داشت اما نتوانست قهرمانی را تجربه کند. خبری که در این روزها منتشر شده بنزما در تور فرهاد مجیدی قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

بنزما در تور فرهاد مجیدی

اشتباه عجیبی که باعث شد کریم بنزما بازیکن رئال مادرید و یکی از برترین گلزنان لالیگا به تیم مجیدی وصل شود. ماه قبل باشگاه الاتحاد عربستان سعودی یکی از باشگاه های ثروتمند و پرافتخار این کشور به فکر جذب کریم بنزما ستاره باشگاه رئال مادرید بود. در هفته های قبل خبری درج شد در زمینه توافق نهایی کاپیتان رئال مادرید با عربستانی ها که حسابی خبرساز شد. وب سایت فیچاجه اسپانیا در یک خبری عنوان کرد که احتمال انتقال کریم بنزما به باشگاه الاتحاد عربستان وجود دارد و در این زمینه یک پوستر اختصاصی از این بازیکن انتشار داد که از رئال به این تیم خواهد رفت.

بنزما در تور فرهاد مجیدی

یک اشتباه عجیب باعث شد کریم بنزما به تیم مجیدی لینک شود!

رسانه اسپانیایی به دلیل تشابه اسمی عجیب باشگاه های الاتحاد عربستان و تیم اتحاد کلباء امارات باعث شد. تا دو تیم اشتباه گرفته شوند. این نشریه به اشتباه مقصد نهایی کریم را تیم اماراتی معرفی کرد و باعث سوژه طنز و تمسخر آمیز در فضای مجازی باشگاه های عربی شد. تیم اتحاد کلبا جزو تیم های متوسط در لیگ امارات است که سرمربی اش فرهاد مجیدی بازیکن قدمی استقلالی ها می باشد.خبری که در رسانه ها به اشتباه بیان شد. البته مطالبی که بیشتر با زمینه طنز و فان بیان شد و اصلا جدی نبود. البته فرهاد مجیدی و کریم بنزما هنوز به این واکنشی نشان ندادند! هردو از بازیکنان گلزن تیم هایشان هستند.

mohamadnd
1 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *