عملکرد فرهاد مجیدی در امارات

فرهاد مجیدی سرمربی تیم اتحاد کلباء امارات در فصل قبل نتایج ضعیفی کسب نموده بود اما این فصل متفاوت تر عمل کرده است. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی عملکرد فرهاد مجیدی در امارات می پردازیم پس همراه ما باشید.

 

فرهاد مجیدی و تیم اتحاد کلباء امارات:

فرهاد مجیدی اسطوره فوتبال استقلال تهران چند سالی است که در کسوت سرمربی لیگ امارات حضور دارد. او در نتیجه گیری تیمش در فصل قبل امارات نتایج کاملا متفاوتی نسبت به شرایط حالا کسب نموده است. به نظر می رسد بعد از حضور فرهاد در اتحاد تیم از لحاظ عملکرد و نتیجه گیری بهبود بیشتری یافت. در شرایطی که کلبا در رقابت های لیگ امارات در رتبه دهم قررا داشت. فصل قبل در کل فصل توانست 28 امتیاز جمع کند. حالا سرمربی ایرانی تیم تا پایان نیم فصل 20 امتیاز کسب کرده که آمار خوبی است.

عملکرد فرهاد مجیدی در امارات

اتحاد کلبا در حال حاضر با 32 امتیاز در جایگاه هشتم لیگ امارات قرار دارد. در هفته قبل تیم فرهاد مجیدی توانست الشارجه را با نتیجه 2-1 شکست دهد. این نشان می دهد که مجیدی برای موفقیت در این باشگاه افکار بزرگی دارد. البته باید این مورد را نیز در نظر داشته باشیم که اتحادی ها در این فصل بازیکنان بزرگتر و هزینه های زیادتری را برای تیم خود داشتند. با این وجود رتبه 8 جدول امارات برای نیم فصل نیز شاید برای فرهاد مجیدی چندان بد نبود. در هفته های قبل برخی رسانه های اماراتی ادعا کردند که فرهاد مجیدی جزو گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی امارات می باشد. او توانست با اتحاد کلباء نتایج نسبتا خوبی در لیگ امارات دست پیدا کند و حالا زیر ذره بین قرار دارد.

عملکرد فرهاد مجیدی در امارات

 

انتقاد برخی رسانه های عربی نسبت به فرهاد مجیدی:

کارشناس شبکه دبی الریاضیه از فرهاد مجیدی انتقاد کرد. او گفت تیم اتحاد کلبا با هدایت و سرمربیگری مجیدی نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی نداشت. در هفته بیست و سوم لیگ امارات تیم مجیدی در ورزشگاه خانگی از عجمان با دو گل شکست خورد. همین باعث شده بود که نسبت به وضعیت سرمربی تیم اعتراض هایی در رسانه های اجتماعی بیان شود. این کارشناس در ادامه گفت: به نظر من تیم اتحاد کلبا با هدایت مجیدی در این فصل عملکرد چندان خوبی نداشت. به نظر من تیم همانند فصل قبل بود. البته بنده قبول دارم فرهاد مجیدی در چند بازی عملکرد خوبی داشت و در بیشتر بازی ها تیم آنها سردرگم بود و انتظارات را برآورده نکرد. مجیدی در هر بازی ترکیب خاص خودش را داشت و نتیجه هم نگرفت. اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در 24 بازی توانست 9 پیروزی و 10 شکست و 5 تساوی داشته باشد و در رتبه هشتم جدول است. عملکرد فرهاد مجیدی در امارات چندان هم بد نبوده و سران باشگاه از عملکردش راضی هستند و قرارداد او را یک فصل دیگر تمدید نمودند.

عملکرد مجیدی در امارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *