ارزش بنزما در ترانسفر مارکت

ارزش بنزما در ترانسفر مارکت ، کریم بنزما بازیکن مسلمان فرانسوی تیم رئال مادرید در ترانسفر مارکت به دلیل عملکرد بی نظیرش در روزهای اخیر در تیم رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ لالیگا اسپانیا افزایش یافته است. ارزش هر بازیکن در این سایت به صورت آنلاین محاسبه میشود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سایت ترانسفر مارکت چیست؟

وب سایت ترانسفرمارکت هر بازیکن فوتبال را ارزش گذاری می کند و در این زمینه کریم بنزما به دلیل هت تریک در دو بازی قبلی رشد فوق العاده ای داشته است. مهاجم فرانسوی یکی پس از دیگری عناوین فردی را از آن خودش می کند. بنزما فصل خوبی را در تیم رئال مادرید سپری کرده است. ترانسفر مارکت به طور دقیق ارزش بازیکنان را بر اساس هزینه یورو قیمت گذاری می کند. ارزش کریم بنزما در این سایت در حال حاضر 35 میلیون یورو می باشد.

ارزش بنزما در ترانسفر مارکت

ارزش بنزما در ترانسفر مارکت

کریم بنزما بازیکن و مهاجم فرانسوی 34 ساله تیم رئال مادرید که بهترین نمایش دوران بازی خود را در این فصل در تیم رئال مادرید ارائه داد. کریم در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا بی نظیر عمل کرد و توانست گل های زیادی بزند. از نگاه ترنسفر مارکت به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۲۱/۲۲ لالیگا نیز انتخاب شده بود. بنزما در ۳۲ بازی در لیگ، ۲۷ گل زد و ۱۲ پاس گل داد. کریم بنزما از نگاه ترانسفرمارکت به عنوان بهترین بازیکن فصل لالیگا انتخاب شد.

ارزش بنزما در ترانسفر مارکت

البته در سال قبل کریم بنزما مهاجم رئال تنها 25 میلیون یورو ارزش داشت و حالا با 10 میلیون یورو افزایش توانست ارزش خودش را بیشتر کند. نظر شما درباره افزایش ارزش بنزما در ترانسفر مارکت چیست؟ آیا کریم به شگفتی سازی و گلزنی خودش ادامه می دهد؟ به نظر شما او می تواند در این فصل عناوین مهمی نظیر قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه نماید و جام را بالای سر ببرد؟ لطف نظرات تان را در کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
19 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *