آیا بنزما از رئال مادرید می رود؟ | مقصد بعدی کریم بنزما

کریم بنزما از عربستان سعودی پیشنهاد داشته است. هر چند که او می خواهد آکادمی فوتبال در این کشور راه اندازی کند؛ اما او می خواهد در رئال مادرید بماند. مقصد بعدی کریم بنزما کدام تیم است؟

آیا بنزما از رئال مادرید می رود؟ | مقصد بعدی کریم بنزما

در حال حاضر درباره آینده کریم بنزما صحبت نمی شود. اما تا همین سه هفته پیش اینطور نبود. بازگشت این بازیکن فرانسوی به شرایط عادی باعث شده تا رئال مادرید دوباره از فوتبال خود لذت ببرد. او قطعه گمشده کارلو آنچلوتی و تیمش بود تا نفس راحتی بکشند. و آنها تا یک فصل دیگر این کار را با هم ادامه خواهند داد. تردیدها در مورد آینده این بازیکن فرانسوی در مورد تمدید او به تدریج برطرف می شود.

خبرهای ناشناخته ای مدام پیرامون بنزما شنیده می شد. درست مثل شایعات همیشگی که بیشتر اطراف باشگاه هاست تا خود تیم و رختکن.

گفته می شود بنزما به پیشنهاد عربستان سعودی زیاد فکر می کرد. اما میلیون ها یورو پیشنهادی باعث نشده او نظرش را برای ماندن در رئال مادرید حداقل برای یک فصل دیگر تغییر دهد.

به نظر می رسد که این مرد فرانسوی قرار نیست یکی از کسانی باشد که از این تیم می رود. کاری که کریستیانو رونالدو در بازار زمستان گذشته انجام داد. چرا که او هنوز در رئال مادرید چالش هایی پیش رو دارد.

مرتبط: آیا کارلو آنچلوتی به برزیل می رود؟ | کارلتو روی نیمکت برزیل

ورزشی: کریم بنزما آکادمی فوتبال در عربستان راه اندازی می کند
ورزشی: کریم بنزما آکادمی فوتبال در عربستان راه اندازی می کند

جزییات قرارداد احتمالی بنزما و عربستان

داستان بین عربستان سعودی و بنزما به همین جا ختم نمی شود. زیرا این پیشنهاد باعث شد که آکادمی فوتبالی راه اندازی شود که این مهاجم نام و تصویر خود را در آن مطرح کند.

توافق ممکن است از این هم فراتر رود. عربستان سعودی و بنزما در هماهنگی کامل هستند. اما او می خواهد حداقل تا تابستان 2024 برای رئال مادرید بازی کند و تا آن زمان بنزما 15 فصل در این باشگاه بازی خواهد کرد. او در حال حاضر 24 عنوان قهرمانی در لباس سفید کسب کرده است که البته ممکن است این رقم به زودی افزایش یابد.

مرتبط: نتیجه بازی رئال مادرید و ویارئال | پایان رویای لالیگای رئال

Pooria
10 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *