بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

در شرایطی که تمام دوربین ها در بازی لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و الدحیل روی صحنه گل گولسیانی و صحنه پنالتی زوم شده بود. اما بیرانوند دروازه بان قرمزپوشان طافت تماشای این صحنه را نداشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

 

بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

به گزارش سایت ورزشی، بعد از تلاش فراوان پرسپولیس برای رسیدن به گل و امتحان انواع روش های مختلف که می شد به الدحیل ضربه زد. سرانجام محمد عمری با پاس عمقی مهدی ترابی به سمت دروازه حریف رفت. و با خطای خشن مدافع قطری مواجه شد و نقش بر زمین گشت. بعد از اعلام پنالتی، بازیکنان الدحیل به شدت نسبت به داور ژاپنی معترض بودند. اما از اتاق کمک داور ویدیویی به او اعلام شد که تصمیم کاملا درست بوده است. گولسیانی یکی از پنالتی زنان پرسپولیس در این صحنه حاضر شد. توپ در دست روی نقطه پنالتی ایستاد و منتظر بود که داور به نشانه ضربه در سوت خودش بدمد.

حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

تیم پرسپولیس در شرایطی قرار داشت که باید حتما این مسابقه را با برد همراه میکرد. در این لحظات اما بازیکنان پرسپولیس در میان 53 هزار هوادار استادیوم آزادی و میلیون ها بیننده تلویزیون حال عجیبی داشتند. هزاران دوربین گوشی روی نقطه پنالتی و بازیکن گرجستانی پرسپولیس قرار گرفت. محمد عمری روی خط میانی زمین در آغوش یکی از هم تیمی های خودش پشت دروازه ایستاد و طاقت دیدن این صحنه را نداشت.

بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

احساساتی شدن علیرضا بیرانوند:

همچنین علیرضا بیرانوند گلر تیم پرسپولیس در این صحنه احساساتی شد. دروازه خود را رها کرد و کنار نیمکت نشین های پرسپولیس آمد. علیرضا نمی توانست این لحظه را تماشا کند. و در آغوش فرشاد فرجی پشت به صحنه پنالتی و برعکس او انگار فرجی استرس نداشت. و از گل شدن این توپ مطمئن به نظر می رسید. بر عکس او علیرضا بیرانوند حسابی دلهره و دلشوره داشت که انگار می دانست برای اولین بار پنالتی گئورگی گل نمی شود. با این حال بعد از گل نشدن ضربه گولسیانی سکوت و افسوسی چنده ده هزار نفری جو عجیبی را در ورزشگاه ایجاد کرد. و دو دقیقه بعد پرسپولیس گل دوم را هم خورد.

بیرانوند می‌دانست پنالتی گئورگی گل نمی‌شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *