زمان رونمایی از سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد

یکی از موضوعات پرچالش این روزهای ورزش والیبال کشورمان، وجود یک سرمربی قدرتمند و کاربلد است. بالاخره مشخص شد که چه زمانی انتظاراها درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال به اتمام می رسد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. زمان رونمایی از سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد.

 

زمان رونمایی از سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی، در آخرین ساعت های روز سه شنبه بود که وزارت ورزش بالاخره به انتظارها پایان داد و از سرپرست جدید فدراسیون والیبال رونمایی نمود. بر این اساس با تصمیم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان وحید مرادی سرپرست جدید فدراسیون والیبال معرفی شد. مرادی قبل از این نیز نایب رئیس فدراسیون والیبال بود و به نظر می رسد که با توجه به رابطه خوب او با محمد وارزنی سیاست های فدراسیون والیبال ایران همانند قبل ادامه یابد. درواقع می توان فدراسیون تحت سرپرستی مرادی را دنبال روی فدراسیون قبلی یعنی داورزنی دانست.

سعید معروف سرمربی تیم ملی والیبال شد

زمان رونمایی از سرمربی جدید تیم ملی مشخص شد

فدراسیون والیبال ایران بالاخره سروسامان گرفت. باید هرچه سریعتر انتخاب سرمربی جدید عملی شود. در حقیقت تیم ملی والیبال همین حالا هم زمان زیادی را از دست داده و باید در زمان سریع تری جانشین بهروز عطایی را رونمایی کند. بر اساس گفته ها و شنیده ها، به احتمال زیاد در راستای انتخاب سرمربی جدید سیاست های محمد رضا داورزنی ادامه دارد. با توجه به اطلاعات بدست آمده به نظر می رسد در نهایت دو گزینه سعید معروف و روبرتو پیاتزا جزو بیشترین شانس ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران هستند.

زمان بندی انتخاب سرمربی والیبال ایران:

بر حسب پیگیری های سایت ورزشی نشان می دهد. زمان بندی مشخص برای انتخاب سرمربی تعیین شد. بر این اساس به طور قاطع حداکثر تا نیمه اول دی ماه از سرمربی جدید تیم ملی والیبال رونمایی می شود. انتظارها در این باره نیز قبل از این تاریخ ادامه نخواهد داشت. در هفته های آینده دوباره کمیته فنی والیبال جلسه برگزار می کند. تا جمع بندی برای انتخاب سرمربی جدید انجام بگیرد. با این حال هر اتفاقی که رخ دهد قطعا از پایان نیمه اول دی ماه هواداران والیبال با سرمربی جدید تیم ملی آشنا می شوند.

mohamadnd
9 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *