بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد

کریستیانو رونالدو با توجه به مصدمیتی که از بازی با الاخدود در روز جمعه داشت. مقابل نماینده ایران نیز حاضر شد. در این مسابقه نیز بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در یکی از حساس ترین مسابقات بازی فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در کشور عربستان میهمان النصر بود. این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. نتیجه ای که برای هردو تیم حائز اهمیت است. اما یکی از نکات مهم در این بازی شاهد سومین تقابل علیرضا بیرانوند و کریس رونالدو بوده ایم. فوق ستاره پرتغالی النصر بازهم در باز کردن سنگربان ملی پوش پرسپولیس ناکام باقی مانده است.

بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد

جدال حساس بین دوتیم در حالی آغاز شد که باردیگر شاهد روبرو شدن علی بیرو و کریس رونالدو بوده ایم. از دو دیدار قبلی برای رونالدو دردسر این گلر اینبار بیشتر شد و کاپیتان النصر بعد از برخورد با او مصدمیت پیدا کرد. در دقیقه های آغازین نیمه دوم نیز بعد از یک ارسال به روی دروازه، برخورد بیرانوند با رونالدو باعث آسیب دیدگی اش شده است. مصدومیتی که از ناحیه گردن رخ داده و باعث خروج اجباری CR7 از زمین مسابقه را دنبال داشت.

بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد

در این مسابقه حساس و سرنوشت ساز پرسپولیس موقعیت های زیادی بدست آورد، اما تبدیل به گل نشد، یک گل آنها نیز با آفساید روبرو شد، کریس رونالدو نیز نتوانست کاری از پیش ببرد و بلافاصله بعد از پایان مسابقه، رسانه معروف عربستانی از کبودی گردن رونالدو خبر داد. کریس باید به بیمارستان می رفت و تصویربرداری دقیق از گردن ایشان انجام می گرفت. کریس برای ایجاد شرایط بهتر نیاز به فیزوتراپی فشرده دارد. احتمالا او مشکلی بابت همراهی تیمش در دربی ریاض نخواهد داشت. نظر شما چیست؟ آن را در بخش کامنت ها درج نمایید.

بیرانوند رونالدو را به بیمارستان فرستاد

 

موزه‌ی کریستیانو رونالدو در عربستان افتتاح شد + عکس

mohamadnd
28 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *