اولین واکنش رونالدو پس از دیدار با پرسپولیس

کریس رونالدو بازیکن پرتغالی و ستاره باشگاه النصر عربستان درباره بازی با پرسپولیس صحبت کرد. در ادامه سایت ورزشی با اولین واکنش رونالدو پس از دیدار با پرسپولیس همراه شوید.

 

اولین واکنش رونالدو پس از دیدار با پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، کریس رونالدو بازیکن مطرح فوتبال النصر عربستان بعد از ثبت رکورد 20 بازی بدون شکست بسیار خوشحال است. رونالدو شب کم فروغی را در مقابل پرسپولیس ایران سپری نموده است. اخراج علی لاجامی در دقیقه 17 باعث شد تا تمام برنامه های تیم النصر تحت تاثیر قرار بگیرد. حتی این اخراج باعث شد تا رونالدو نیز تحت تاثیر قرار بگیرد و نتواند بازی همیشگی خود را نشان دهد. در بازی دیشب پرسپولیس نیز موقعیت های زیادی را خلق کرد و توانست در چندین صحنه عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارند. اما رونالدو با ثبت 20 بازی بی شکست آمار خوبی از خودش بر جای گذاشته است.

اولین واکنش رونالدو پس از دیدار با پرسپولیس

برخورد علیرضا بیرانوند با کریس رونالدو باعث آسیب دیدگی از ناحیه گردن شد و این بازیکن پرتغالی در دقیقه 78 از زمین بازی بیرون رفت و جای خودش را به محمد خالد مران داد. سپس کریستیانو مستقیم وارد رختکن شد و کارهای درمانی را بدون معطلی انجام داد. این بازیکن ساعاتی بعد از پایان مسابقه با پرسپولیس در توییتر خودش یک پیام منتشر کرد و اعلام نمود که از ثبت این رکورد بدون شکست با تیم خودش بسیار خوشحال است.

فوق ستاره پرتغالی نوشت: «خوشحالم که در گروه خود اول شدیم و به دستاورد 20 بازی بدون شکست رسیدیم. کار تیمی عالی 💪🏼 »

هواداران تیم النصر نیز این بازیکن خارجی و ستاره دنیای فوتبال را بسیار دوست دارند و بی صبرانه منتظر رسیدن پاسخ آزمایش های پزشکی هستند. آنها امید دارند که اسطوره فوتبال تیمشان در دربی بزرگ در مقابل الهلال به میدان برود. به نظر شما مسابقه النصر و الهلال چه نتیجه ای در پی خواهد داشت؟ لطفا نظرتان را در ادامه مطلب بنویسید.

mohamadnd
28 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *