بلانکو عاشق این خواننده ایرانی شد

گوستاوو بلانکو یکی از بازیکنان لالیگایی جواد نکونام در باشگاه استقلال است که اولین بازی خودش را در مقابل تراکتورسازی تبریز انجام داد و با دو گل موفق شدند این تیم تبریزی را از سر راه بردارند. گوستاوو در اولین بازی جزو بهترین بازیکن این مسابقه شده است. در ادامه سایت ورزشی بلانکو عاشق این خواننده ایرانی شد.

 

بلانکو عاشق این خواننده ایرانی شد

به گزارش سایت ورزشی، بلانکو عشق یک خواننده معروف پاپ کشورمان را دارد. گوستاوو بلانکو پست جدیدی در صفحه اینستاگرام منتشر نموده است. گوستاوو بلانکو ستاره آرژانینی استقالا که در کنسرت علیرضا طلیسچی شرکت کرد و او با انتشار یک استوری از ایشان تشکر کرد. بلانکو امروز یک عکس یادگاری جدیدی با این خواننده پاپ منتشر نمود که از کنسرت شب قبل او تمجید نموده است. طلیسچی از جمله حواننده های خوش صدا و پرطرفدار با آهنگ های هیت در بین جوانان است. بلانکوو در این فصل از لالیگا به استقلال آمد. و در اولین بازی نیز عملکرد بی نظیری داشت.

بلانکو عاشق این خواننده ایرانی شد

گوستاوو بلانکو پست جدیدی در صفحه خود منتشر کرد.گوستاوو بلانکو، ستاره آرژانتینی استقلال شب گذشته در کنسرت علیرضا طلیسچی حضور داشت و با انتشار یک استوری هم از او تشکر کرد. بلانکو امروز هم عکسی یادگاری با این خواننده پاپ منتشر کرده و از کنسرت شب گذشته او تمجید کرده است. بلانکو در دیدار با تراکتور برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و موفق به گلزنی شد. جواد نکونام اعتقاد زیادی به این بازیکن لالیگا دارد. در نخستین بازی خودش با پیراهن استقلال نشان داد که مهاجم کاملا خوب است. نکونام در خرداد ماه امسال رسما هدایت تیم استقلال تهران را برعهده گرفت. اما بسیاری از بازیکنان آبی ها رفتند و جواد نیز از این بابت گلایه داشت که چرا نباید یک بازیکن در سطح بین المللی خریداری کنیم؟ بنابراین او درخواست کرد که گوستاوو را به خدمت بگیرند که بالاخره اینکار انجام شد.

mohamadnd
15 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *