علاقه رم به انتقال قرضی مالانگ سار

تیم آس رم ایتالیا در این فصل فراز و نشیب زیادی دارد و تحت هدایت خوزه مورینیو فعالیت دارد. آث رم علاقه دارد که در این فصل بتواند قهرمان شود آنها در خط حمله سردار آزمون و لوکاکو را در اختیار دارند که سابقه گلزنی در این باشگاه را داشته اند. اما یکی از بازیکنان چلسی نیز مورد توجه مورینیو و باشگاهش قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با علاقه رم به انتقال قرضی مالانگ سار همراه شوید.

 

علاقه رم به انتقال قرضی مالانگ سار

به گزارش سایت ورزشی، جارولوسی ها امید زیادی دارند که در این فصل بتوانند قهرمان شوند. یا جزو سه تیم برتر جدول قرار بگیرند تا بتوانند در لیگ قهرمانان بازی نمایند. کریس اسمالینگ با مصدومیت روبرو شد. و کمبود بازیکن در خط دفاع آس رم احساس می شود. خوزه مورینیو در نقل و انتقالات ژانویه 2024 درخواست خرید یک مدافع جدید را به باشگاه ارائه نموده است. مالانگ سار مدافع 24 ساله و فرانسوی باشگاه چلسی مورد توجه جالوروسی قرار گرفته است.

سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی

باشگاه چلسی انگلستان هنوز واکنش خاصی نشان نداده است. اما در خبرها به نقل از اسکای ایتالیا درج شد. که: مالانگ سارکه بعد از سپری نمودن دو دوره ناموفق قرضی در پورتو و موناکو به چلسی برگشته است. ظاهرا دیگر مالانگ جایی در برنامه های پوچیتینو ندارد. تیم چلسی از انتقال قرضی مدافع مازاد خودش استقبال نموده است. رم می خواهد این مدافع را برای شش ماه قرض بگیرد. و بند خرید او در تابستان آینده نیز در اختیار داشته باشد. وضعیت سردار آزمون نیز مشخص نیست. و احتمالا تا تابستان سال بعد به یک تیم اروپایی دیگر خواهد رفت. اما لوکاکا شرایط بهتری دارد و می خواهد جزو ستاره های گلزن سری آ ایتالیا با پیراهن آس رم باشد. آزمون نیز در این فصل اولین گل خودش را هفته قبلی زده و حالا امیدوار شده که بتواند در ترکیب جای بگیرد.

mohamadnd
15 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *