پرسپولیس تلویحا برانکو را تائید کرد!

عضو هیئت مدیره تیم پرسپولیس تهران درباره جدایی یحیی گل محمدی از این تیم صحبت کرده است. پرسپولیس تلویحا برانکو را تائید کرد! در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

پرسپولیس تلویحا برانکو را تائید کرد!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که شایعات برای هدایت تیم پرسپولیس همچنان ادامه دارد. باشگاه سرخ پوشان در یک بیانیه رسمی اعلام نمود که با هیچ کدام از مربیان داخلی مذاکره نمی کند. قطعا گزینه این باشگاه سرمربی خارجی است. حالا بعد از جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، حسین خیبری در گفتگو با تسنیم اذعان داشت، مشخصاتی که از گزینه اصلی پرسپولیس دریافت کرده آن شخص کسی جز برانکو ایوانکوویچ نیست. او گزینه پرسپولیس را سرمربی خارجی و دارای کارنامه قابل قبول در نزد هواداران دانست. او تنها به نام برانکو رسیده است. کسی که هم کانون تیم ملی عمان را در جام ملت های هدایت می کند و به گزینه اصلی باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.

بیانیه رسمی پرسپولیس در مورد سرمربی بعدی!

پرسپولیس تلویحا برانکو را تائید کرد!

باشگاه پرسپولیس در روزهای آینده مذاکرات خود را با این سرمربی کهنه کار کروات آغاز می کند و در صورتی که امکان حضور او نباشد، به سراغ سایر گزینه های خارجی می رود. همچنین پرسپولیس فردا با گل محمدی فسخ قرار داد خواهد کرد. “باشگاه پرسپولیس در راستای سیاست‌های خود در خصوص انتخاب سرمربی و با توجه به شرایط تیم، در روزهای آینده مذاکرات خود با گزینه‌های مدنظر را آغاز خواهد کرد. این باشگاه در حال حاضر با هیچ یک از مربیان داخلی مذاکره نمی‌کند و گزینه اصلی این باشگاه سرمربی خارجی خواهد بود.”

برانکو ایوانکوویچ در دو دوره حضور خود در پرسپولیس، این تیم را به سه قهرمانی در لیگ برتر، دو قهرمانی در جام حذفی، یک قهرمانی در سوپرجام و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا رساند. او محبوبیت زیادی در میان هواداران پرسپولیس دارد و بازگشت او به این تیم، می‌تواند باعث خوشحالی بسیاری از آنها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *