لباس جنجالی برونا بیانکاردی

لباس جنجالی برونا بیانکاردی ، همسر معروف ترین بازیکن برزیل همیشه به تیپ و استایل خودش اهمیت می دهد. برونا با لباس های باز و لختی معروف است. همیشه در کنار نیمار از لباس های جنجالی و جذاب رونمایی می شود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

برونا بیانکاردی کیست؟

برونا بیانکاردی متولد 15 آوریل 1994 با سن 28 سالگی جزو چهره های عمومی و تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی و مدیر بازاریابی برزیلی می باشد. او به دلیل رابطه اش با یکی از معروف ترین چهره های ورزشی کشور برزیل به شهرت زیادی دست یافته است. برونا نامزد نیمار داسیلوا سانتوس جونیور با نام مستعار نیمار جونیور می باشد. او بارها توسط دوربین ها شکار شده و با نامزدش دیده شده که در مکان های عمومی از لباس های جذاب و جنجالی استفاده کرده اند.

لباس جنجالی برونا بیانکاردی

برونا مدل و اینستاگرامر معروف اهل سائوپائولو برزیل و تبلیغ کننده برند لباس است. زوج از سال 2021 رابطه خود را شروع کردند و برای چند ماه رابطه آنها مسکوت نگاه داشته شدند. آنها در ژانویه 2022 نامزدی رسمی خود را اعلام کردند. در تابستان همان سال از هم جدا شده بودند و برونا بعد از جدایی، تمام شایعات مرتبط با نیمار و خیانتش را رد نمود. برونا در پستی نوشت: «چون خیلی سوال می‌کنید می‌گویم که من با کسی در رابطه نیستم و هیچ خیانتی اتفاق نیافتاد. هرچه می‌بینید باور نکنید. من به نیمار و خانواده‌اش خیلی علاقه دارم. لطفا دیگر نام من را به میان نیاورید. متشکرم.»

لباس جنجالی برونا بیانکاردی

زندگی جنجالی ستاره برزیلی و نامزدش:

نیمار و برونا بیانکاردی اعلام نموده بودند که به زودی پدر و مادر می شوند و فوق ستاره 31 ساله پی اس جی در پستی این اخبار را با هواداران به اشتراک گذاشت. بیانکاردی نوشت: «ما زندگی تو را در رویا می‌بینیم، برای ورودت برنامه‌ریزی می‌کنیم، و می‌دانیم که تو اینجایی تا عشق ما را کامل کنی و روزهای ما را شادتر کنی. تو وارد خانواده زیبایی خواهی شد، با برادرت، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، عموها و عمه و خاله‌هایت که از همین الان خیلی دوستت دارند. زود بیا دختر/پسرم، ما منتظرت هستیم!» این اولین فرزند نیمار و برونا خواهد بود. نیمار از نامزد قبلی‌اش «کارولینا دانتاس» یک پسر ۱۱ ساله به نام داوی لوکا دارد.

 

عکس های لباس جنجالی برونا بیانکاردی

در ادامه تصاویری از لباس جنجالی برونا بیانکاردی را در مراسم های مختلف مشاهده خواهید کرد.

عکس های لباس جنجالی برونا بیانکاردی عکس های لباس جنجالی برونا بیانکاردی عکس های لباس جنجالی برونا بیانکاردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *