زیدان آ ماده برگشت

رئال مادرید زیدان آماده برگشت .  یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان، هرگز از تیتر خبرها دور نیست، مخصوصاً در مورد اخبار نقل و انتقالات و شایعات. آخرین اخبار منتشر شد این است که لوس بلانکوس با زین الدین زیدان، سرمربی سابق خود برای بازگشت احتمالی پیش از فصل آینده تماس گرفت. این تحول در حالی رخ می دهد که نامشخصی در مورد آینده کارلو آنچلوتی وجود دارد، کسی که با انتقال به سمت مدیریت تیم ملی برزیل مرتبط شد.

پیشینه زیدان

زیدان که پیش از این بین سال‌های 2016 تا 2021 هدایت رئال مادرید را برعهده داشت، با موفقیت در این باشگاه غریبه نیست و سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا از سال 2016 تا 2018 را در کنار سایر جام‌ها کسب کرده است. این بازیکن فرانسوی با بازگشت به یوونتوس و پاری سن ژرمن مورد توجه قرار گرفت، اما به نظر می رسد که بازگشت احتمالی به رئال مادرید می تواند مورد توجه قرار گیرد.

Foot Mercato، یک رسانه خبری فوتبال فرانسه، گزارش می دهد که رئال مادرید از قبل برای بازگشت احتمالی با زیدان تماس برقرار کرد. اگرچه ممکن است تصمیم گیری برای زیدان آسان نمی باشد، با توجه به فضای پرفشار در رئال مادرید و چالش هایی که برای مدیریت چنین باشگاه بزرگی پیش می آید، امکان بازگشت زیدان هست

زیدان با جام چمپیونز لیگ
زیدان با جام چمپیونز لیگ

زیدان آماده برگشت

اگر زیدان به برنابئو بازگردد، می تواند بر بازار نقل و انتقالات، به ویژه در مورد کیلیان امباپه، تاثیر بگذارد. رئال مادرید تابستان گذشته پیشنهادی برای جذب مهاجم PSG ارائه کرده بود، اما باشگاه فرانسوی آن را رد کرد. با این حال، با بازگشت زیدان در تصویر، این امکان وجود دارد که امباپه بتواند به فکر انتقال به مادرید بازتر شود.

زیدان اماده برگشت . علاوه بر اخبار زیدان، چند شایعه نقل و انتقالات دیگر نیز در اطراف رئال مادرید به گوش می رسد. یکی از این موارد علاقه پی اس جی به فرلاند مندی است. این مدافع چپ فرانسوی از زمان پیوستن به رئال مادرید در سال 2019 عملکرد خوبی برای رئال مادرید دارد و جای تعجب نیست که سایر باشگاه‌های برتر به آن توجه کنند. بر اساس گزارش ها، پاری سن ژرمن به دنبال جذب مندی در فصل آینده است که می تواند رئال مادرید را در موقعیت دشواری قرار دهد.

یکی دیگر از بازیکنانی که آینده اش در رئال مادرید نامشخص است. اورلین چوآمنی است. این هافبک 22 ساله در این فصل برای موناکو یک بازیکن برجسته بوده و ظاهراً توجه رئال مادرید را به خود جلب کرده است. با این حال، همچنین گزارش می شود است که رئال مادرید ممکن است فروش چوآمنی را در تابستان امسال رد کند. که با توجه به پتانسیل او و نیاز به تقویت هافبک ممکن است اشتباه باشد.

نکته مثبت

کارلو آنچلوتی می خواهد مارکو آسنسیو در رئال مادرید نگه دارد . وینگر 26 ساله اسپانیایی در این فصل فرم خوبی دارد. و در تمامی رقابت ها 10 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل داد. آنچلوتی که در دوران قبلی خود در رئال مادرید مربی آسنسیو بود. او را بازیکنی مهم برای آینده باشگاه نگاه می کنه و گفته می شود که مایل است او را در برنابئو نگه داره.

طوفانی دوباره در راه است

در حالی که شایعات و اخبار نقل و انتقالات همیشه برای طرفداران هیجان انگیز است. یک قدم به عقب و نگاه کردن به تصویر بزرگتر نیز جالب است. رئال مادرید یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های خرج‌کننده در جهان است. و در طول این سال‌ها درآمد قابل توجهی از طریق فروش بازیکنان به دست آورد. طبق گزارش نقل و انتقالات. رئال مادرید از سال 2000 تاکنون 1.4 میلیارد یورو از فروش بازیکنان به دست آورد که بیش از هر باشگاه دیگری است.

زیدان در راه رئال
زیدان در راه رئال

با این حال رئال مادرید نیز در این سال ها پول زیادی را در بازار نقل و انتقالات خرج کرده است. طبق گزارش نقل انتقالات، آنها از سال 2000 تاکنون 2.3 میلیارد یورو هزینه کرد که پس از منچسترسیتی در رتبه دوم قرار دارد. در حالی که آنها سهم خود را در موفقیت های نقل و انتقالاتی داشتند و مانند خرید کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ. آنها در نقل و انتقالات نیز شکست های مهمی مانند کاکا و جیمز داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *