خبر خوب برای رئالی‌ها: مصدومیت ادواردو کاماوینگا رفع شده است

رئال مادرید چهارشنبه به مصاف من سیتی خواهد رفت. مصدومیت ادواردو کاماوینگا چند روز پیش او را در هاله‌ای از ابهام برابر من سیتی قرار داده بود. اما ظاهرا او از کمند مصدومیت زانو رها شده و به این بازی سرنوشت ساز خواهد رسید.

مصدومیت ادواردو کاماوینگا رفع شده است

ادواردو کاماویگا تنها غایب تمرین صبح یکشنبه در والدبباس پس از پیروزی 1-0 رئال مادرید مقابل ختافه بود.

این بازیکن فرانسوی از ناحیه زانو آسیب دید اما آزمایشاتی انجام داد که نشان داد چیز جدی نیست. این بدان معناست که کاماویگا برای بازی مقابل منچسترسیتی در اتحاد در اختیار کارلو آنچلوتی خواهد بود.

اگرچه روز شنبه تصور می شد که او بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد، اما کاماویگا برای سفر به منچستر آماده است.

کریم بنزما ، داوید آلابا و رودریگو مقابل ختافه استراحت کردند، اما همه آنها برای دیدار چهارشنبه در دسترس خواهند بود.

سایر بازیکنان غایب مقابل ختافه

بازیکنانی که مقابل ختافه شروع کردند قبل از رفتن به زمین برای دویدن در سالن بدنسازی کار کردند. بقیه اعضای گروه قبل از انجام تمرینات مالکیت و گلزنی نیز به آنها ملحق شدند.

رئال مادرید فردا در آخرین جلسه تمرینی خود در پایتخت اسپانیا قبل از سفر به منچستر در روز سه شنبه، زمانی که آخرین جلسه‌ی خود را در اتحاد خواهد داشت، تمرین خواهد کرد.

این پنجمین باری است که آنها در خارج از خانه مقابل سیتی بازی می کنند. رئال مادرید هرگز در اتحاد پیروز نشده است، در این ورزشگاه آنها که دو تساوی و دو شکست به ثبت رسانده‌اند.

اما این بار برای رفتن به فینال، آنها به پیروزی مسلم احتیاج دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *