طارمی در راه الهلال

طارمی در راه الهلال؛ رقابت مهدی با رونالدو ، مهاجم ایرانی پورتو با عملکرد بی نظیر و فوق العاده اش در لیگ پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا و گلزنی و پاس گل های فراوان حالا زیر نظر تیم الهلال عربستان قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا الهلال می خواهد طارمی را بگیرد؟

بنابر گفته های روزنامه رکورد با تیتر جنجالی خودش «الهلال می‌خواهد طارمی را بگیرد» به نقل از رسانه های ایران گفت الهلال مبلغ بالایی به مهاجم ایرانی پورتو داده است. شب قبل بود که یک خبر مهم و جنجالی منتشر شد و از علاقه تیم الهلال عربستان به جذب مهدی طارمی مهاجم پورتو خبر داد. با بهبود روابط سیاسی ایران و عربستان و تلاش الهلال برای به خدمت گرفتن مهاجمان بین المللی و سطح بالا باعث شد تا تمایل به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی قوت بگیرد.

آیا الهلال می خواهد طارمی را بگیرد؟

امروز رسانه های پرتغالی به این موضوع پرداختند و ظاهرا الهلال عربستان سعودی مبلغ بالایی را به مهدی و تیم پورتو پیشنهاد داده است. قرارداد طارمی با تیم پورتو تا تابستان سال 2024 به اتمام می رسد و مهاجم تیم ملی ایران تا الان به باشگاه پرتغالی برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت نداده است. اگر مهدی بر روی موضع خودش برای عدم تمدید قرارداد باقی بماند. تیم پورتو برای درآمدزایی از فروش مهاجم ایرانی تنها نقل و انتقالات تابستان پیش رو را در اختیار دارد.

 

مهدی بعد از کریستیانو رونالدو در لیگ عربستان:

روزنامه noticiasaominuto یک تیتر جنجالی در این باره درج کند تحت عنوان «بعد از کریستیانو رونالدو و مسی، سعودی‌ها طارمی را می‌خواهند». این روزنامه بیان داشت مهاجم بوشهری ایران در لیست تقویت احتمالی مهاجمین الهلال قرار می گیرد. قرارداد طارمی تا ژوئه 2024 با پورتو به اتمام می رسد و با عدم توافق بر سر تمدید، احتمالا جدایی از این باشگاه برای طارمی وجود دارد.

باشگاه الهلال عربستان در ماه های قبل تلاش زیادی را برای جذب لئو مسی آرژانتینی انجام داد. این بازیکن اما موافق حضور در کشور عربستان نیست. باشگاه الهلال حالا نگاهی به بازیکن ایرانی و ستاره پورتو دارد. با توجه به اینکه در سال های اخیر همبازی سابق مهدی بنام موسی مارگا به الهلال رفت. باید ببینیم که مهاجم 31 ساله جنوبی پورتو بلاخره به لیگ عربستان خواهد رفت؟

مهدی بعد از کریستیانو رونالدو در لیگ عربستان

ماجرای طارمی و الهلال؛ آیا مهدی به عربستان می‌رود؟

بعد از اینکه کریس رونالدو به عربستان رفت، نام های فوتبالیست های بزرگی همانند بنزما، مسی ، لواندوفسکی و مودریچ، مهدی طارمی نیز مطرح شد. حضور ستاره پرتغالی ها در لیگ عربستان نشان داد مسئولان سعودی دنبال سیاست های خاص هستند. آنها دنبال پیشرفت فوتبالی و اثرات آن در سال های آینده میزبانی عربستان در جام جهانی هستند. مسئولان عربستان فقط به رونالدو بسنده نکردند و حتی اسم های بزرگی همانند لیونل مسی را نیز مطرح کردند. اما این انتقال هرگز اتفاق نیفتاد و باید ببینیم که در آینده سیاست گذاران فوتبال سعودی چه سوپرایزی دارند.

مهدی در سال های اخیر عملکرد درخشانی در تیم ملی ایران و باشگاه پورتو داشته است. این بازیکن زیر ذره بین باشگاه الهلال عربستان قرار گرفته و ظاهرا مسئولان این باشگاه سعودی به دنبال او هستند. ظاهر حضور ستاره ها در باشگاه های عربستانی باعث شد تا نگاه ها به فوتبال این کشور تغییر کند. در سال های اخیر بازیکنان دیگری همانند لوسیانو ویتو،‌ آندره کاریلو و موسی مارگا نیز در لیگ این کشور حضور پیدا کردند. آیا انتقال مهدی به عربستان نهایی می شود؟

ماجرای طارمی و الهلال؛ آیا مهدی به عربستان می‌رود؟

طارمی در راه الهلال؛ رقابت مهدی با رونالدو

مهدی روزهای آخر خود را در باشگاه پورتو تجربه می نماید، او تا پایان فصل در اختیار سرمربی کونسیاسئو قرار می گیرد. ظاهرا به نظر می رسد فصل بعد او در تیم دیگر توپ می زند. الهلال یک باشگاه قدرتمند سعودی است که برای جذب مسی رقم 220 میلیون یورویی در هر فصل پیشنهاد داد. حالا آنها می خواهند کار تقویت تیم خود را از دراگائو شروع کنند. حتی مذاکراتی را با باشگاه پورتو برای مهاجم گلزن ایرانی تیم سرجیو کونسیسائو شروع کردند.

الهلال رقیب النصر و کریس رونالدو می باشد. آنها می خواهند از رقیب خود جا نمانند و برای دریافت رضایت نامه طارمی یک پیشنهاد وسوسه انگیز ارائه نمودند.

طارمی در راه الهلال

نمایندگان مهدی از مذاکرات مطلع هستند و از ارزش بالای پیشنهاد که باشگاه الهلال عربستان قصد دارد به این فوتبالیست ارائه دهد. برخی از ایرانیان گفتند مهدی طارمی از این پیشنهاد کاملا راضی است و شرایط را می پذیرد. البته در یکی برهه ای مهدی به حضور در لیگ جزیره و یکی از تیم های انگلیسی علاقه نشان داد. البته رقم پیشنهادی فعلا از سوی نماینده های سعودی ارائه نشده است. تمدید قرارداد مهاجم ایرانی متوقف شده و احتمالا این فرصت پایانی پورتو است که با اجازه به جدایی طارمی، درآمدی کسب نماید. این باشگاه با با فروش بازیکنی که در سال ۲۰۲۰ با رقم ۵ میلیون یورو از ریو آوه خریداری کرد، به سود بزرگی برسد.

mohamadnd
12 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *