کانسلو به بارسلونا پیوست

ژائو کانسلو بازیکن تیم منچستر سیتی انگلیس می باشد. این فوتبالیست از چند وقت قبل زیر نظر ژاوی سرمربی بارسلونا قرار گرفته است. خبری که در رسانه های مطرح دنیا درج شد خبر از انتقال احتمالی کانسلو به بارسلونا را می دهد. در ادامه سایت ورزشی با “کانسلو به بارسلونا پیوست” همراه ما باشید.

 

کانسلو به بارسلونا پیوست

بر اساس شواهد بارسلونا با کانسلو در نقل و انتقالات تابستان توافق نموده است. بر اساس گزارشات جانلوئیجی لونگاری معامله هنوز به طور کامل انجام نشده است. بازیکن 29 ساله سیتیزن ها احتمالا به صورت قرضی با گزینه خرید به بارسلونا می آید. مبلغ قرضی حدود 10 میلیون یورو می باشد که بارسا باید در ابتدا دستمزد او را بپردازد. اما این بازیکن به درخواست سرمربی بارسا جواب مثبت داد. توافقات بین دو باشگاه نیز نزدیک شده و بارسلونا به دنبال خرید جدید در فصل نقل و انتقالات است.

کانسلو به بارسلونا پیوست

گزارشات حاکی از این موضوع است که ژاوی جذب کانسلو را برای هر مدافع راست دیگر ترجیح می دهد. بارسا برای ایوان فرسندا نیز پیشنهاد ارسال کرد و گفته شد سرمربی تیم درخواست کرد قرارداش را عقب بیندازند. روز سه شنبه سرمربی بارسلونا به طور علنی نیاز به جذب یک مدافع راست بعد از جدایی دمبله دارد. کانسلو برای منچستر سیتی بازی می کند و فصل قبل به صورت قرضی در بایرن مونیخ نیز حضور داشت. کانسلو تا سال 2027 با سیتیزن‌ها قرارداد دارد اما آن‌ها مایل هستند مدافع پرتغالی خودشان را به فروش برسانند.

کانسلو به بارسلونا پیوست

مدافع سیتیزن‌ها به سمت بارسلونا گام برمی‌دارد

ظاهرا انتقال ژائو کانسلو به باشگاه اسپانیایی بارسلونا بیش از هر زمان دیگری محتمل است. مذاکرات تیم اسپانیایی با منچستر سیتی بر سر انتقال قرضی کانسلو پیشرفت زیادی داشته است و توافق نزدیک شد. انتقال این بازیکن به بلوگرانا مطرح شد. ظاهرا انتقال قرار است در روزهای آینده نهایی شود. البته هنوز توافقی بین بارسا و منچستر سیتی بر سر رقم انتقال قرضی کانسلو صورت نگرفته است. کانسلو تنها باشگاه بارسلونا را دوست دارد و فعلا نمی خواهد با هیچ باشگاه دیگری مذاکره نماید. بارسا می خواهد مدافع پرتغالی را با یک قرارداد قرضی با بند خرید اختیاری به خدمت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *