سلتیک 2-2 اتلتیکو مادرید

سلتیک 2-2 اتلتیکو مادرید.سلتیک اکنون 13 بازی و بیش از 6 سال بدون قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر گذاشت.پیروزی فاینورد مقابل لاتزیو در اوایل روز چهارشنبه به این معنی بود که سلتیک بدون توجه به نتیجه ای که در برابر اتلتیکو کسب کرد. نمی توانست از قعر گروه E خارج شود و بر لزوم کسب اولین امتیاز خود در اروپا در این فصل تاکید بیشتری داشت.شاید با تحریک آن چالش، سلتیک به سرعت پیش افتاد. زیرا مت اوریلی به طرز عالی کیوگو فوروهاشی را برای گلزنی آماده کرد – درست همان کاری که او در روز دوم مقابل لاتزیو انجام داد.

رقابت های لیگ قهرمانان
رقابت های لیگ قهرمانان

سلتیک 2-2 اتلتیکو مادرید

مهاجم ژاپنی

تعداد خود را در این فصل به 17 رساند. اما او و هم تیمی‌هایش خیلی زود پس از بازگشت از نقطه پنالتی توسط آنتوان گریزمان، پس از اینکه نیک پوپ. دروازه‌بان سلتیک تلاش اولیه‌اش را نجات داد، به گل تبدیل شد.

گل گریزمان نتیجه را به تساوی کشاند. اما سلتیک نباید رد شود و درست بعد از نیمه دوم با ضربه کم لوئیس پالما که مدافعی را که در راه بود از دروازه بان تعویضی اتلتیکو آندره موریرا منحرف کرد، برتری خود را به دست آورد.

بازی جذاب
بازی جذاب

با این حال

اتلتیکو بار دیگر مقاومت خود را نشان داد زیرا آلوارو موراتا. که پیش از این درگیر چند کشمکش با خط دفاعی سلتیک شد. به گل رسید و نتیجه را 2-2 مساوی کرد.

در مراحل پایانی بازی، اتلتیکو مادرید با دریافت کارت قرمز، اتلتیکو مادرید را به 10 نفر کاهش داد و به درام و تنش در یک رویارویی هیجان‌انگیز افزود.

سلتیک فرصت‌های خود را داشت تا برنده دیرهنگام را به دست آورد. اما موریرا یک سیو بسیار مهم را از فاصله نزدیک انجام داد تا آنها را رد کند. این بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید. نتیجه ای که باعث شد سلتیک همچنان به دنبال اولین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان در بیش از 6 سال باشد.

نتیجه بازی
نتیجه بازی

علیرغم ناتوانی آنها در کسب پیروزی

این عملکرد تلاش شجاعانه سلتیک بود که نشان داد می تواند با برخی از باشگاه های برتر اروپا رقابت کند. بازی بعدی آنها در لیگ قهرمانان فرصت دیگری برای پایان دادن به این رشته طولانی مدت بدون برد فراهم می کند . آنها مشتاق خواهند بود که آن را به حساب بیاورند.

برای اتلتیکو مادرید، نتیجه ترکیبی خواهد بود. در حالی که آنها شخصیت خود را با دو بار حضور از پشت نشان دادند. انتظار داشتند که با یک پیروزی مقابل سلتیکی که در رقابت های اخیر لیگ قهرمانان اروپا با مشکل مواجه شد. به پیروزی برسند.

سلتیک 2-2 اتلتیکو مادرید
سلتیک 2-2 اتلتیکو مادرید

همانطور که

جدول رده بندی گروه E در حال حاضر شکل می گیرد، اتلتیکو مادرید به دنبال تقویت موقعیت خود و پیشرفت بیشتر در رقابت ها خواهد بود، در حالی که سلتیک مصمم است به طلسم بی حاصل خود در لیگ قهرمانان پایان دهد.

Hesam
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *