فرانسوی ها خواستار خروج این دو ستاره از پاریس

فرانسوی ها خواستار خروج این دو ستاره از پاریس در دنیای فوتبال، هواداران پاری سن ژرمن (PSG) به شور و اشتیاق و انتظارات بالا شهرت دارند. با باشگاهی که به طور مداوم به دنبال عظمت بود، این امر اجتناب ناپذیر است که توجه به بازیکنانی که پیراهن نمادین PSG را بر تن می کنند بدرخشد. این بررسی زمانی شدیدتر می‌شود که خریدهای نام‌های بزرگ نتوانستند با هیاهوها مطابقت کنند، همانطور که به نظر می‌رسد در مورد دو اسپانیایی، فابیان رویز و کارلوس سولر، که در تابستان 2022 به پاری‌سن‌ژرمن آمدند، چنین است.

فابیان رویز و کارلوس سولر
فابیان رویز و کارلوس سولر

فرانسوی ها خواستار خروج این دو ستاره از پاریس

علاقه مندان به فوتبال فرانسه، به رهبری صدای منتقدانی مانند عبدالله بولما، به طور فزاینده ای نقش و مشارکت فابیان رویز و کارلوس سولر در تیم پی اس جی را زیر سوال بردند.

با شروع فصل 2022/2023، به طور فزاینده ای آشکار می شود که زمان آنها در پاریس ممکن است به پایان خود نزدیک شود. اعتقاد بر این است که پاری سن ژرمن باید به فکر جدایی از این دو هافبک اسپانیایی باشد.

تاثیر گذاری در پی اس جی

بحث بر سر اثربخشی این دو در پارک دو پرنس بحث جدیدی نیست. از زمان ورودشان، روئیز و سولر هر دو سهم خود را از منتقدان داشته اند که نشان می دهند به قولی که در نقل و انتقالاتشان داده شده عمل نکردند. همین غوغاها است که بسیاری را به این باور رساند که ممکن است آینده بلندمدتی در باشگاه نداشته باشند، از جمله عبدالله بولما، روزنامه‌نگار برجسته فرانسوی.

عملکرد خوب در مقابل استراسبورگ

در حالی که عملکرد برجسته اخیر آنها مقابل استراسبورگ، که در آن هر کدام یک گل به ثمر رساندند، ممکن است برای لحظه ای برخی از مخالفان آنها را ساکت کند.

بولما همچنان بر این عقیده خود ثابت قدم است که این نمایش نباید پاری سن ژرمن را از رها کردن آنها منصرف کند. به طور خاص، موقعیت سولر تحت نظارت است و بولما پیشنهاد کرد که باشگاه باید او را بدون تردید بفروشد.

فابیان رویز
فابیان رویز

اظهارات روزنامه نگار فرانسوی

بولما تاکید کرد: “فابیان رویز و کارلوس سولر در حال خروج هستند.” “این مورد در پایان فصل گذشته بود و هنوز هم همینطور است. طبق گزارش ها، سولر در تابستان با اتلتیکو مادرید در تماس بود و چندین تیم لیگ برتری نیز علاقه داشتند. در حالی که او ممکن است عملکرد خوبی در این فصل داشته باشد.

یک یا دو بازی، سهم کلی او در بهترین حالت او را به یک بازیکن متوسط تبدیل می کند. یک نمایش چشمگیر در جناح راست مقابل استراسبورگ نباید این تصور را تغییر دهد. او از دستورات لوئیس انریکه پیروی کرد و 85 لمس توپ را به ثبت رساند. رکورد حضورش در PSG است.”

انتقادات موجه

انتقاد بولما از توانایی های سولر در پاری سن ژرمن سخت است اما بی دلیل نیست. برای شکوفایی در باشگاهی به بلنده‌روی پاری سن ژرمن، ثبات امری کلیدی است و لحظات درخشش باید یک هنجار باشد، نه استثنا. در لیگی به عنوان رقابتی لیگ 1، PSG نمی تواند بازیکنانی داشته باشد که “متوسط” در نظر گرفته شوند.

عدم تثبیت جایگاه

بولما به فابیان رویز هم رحم نمی کند و نشان می دهد که سهم او در تیم ناچیز بوده است. در حالی که فوتبال می تواند بازی لحظه ها باشد، این تاثیر یک فصل است که واقعا اهمیت دارد. برای بازیکنانی با قد خود، برآورده کردن انتظارات ضروری است، و روئیز و سولر هنوز ارزش خود را به طور مداوم نشان نداده اند.

کارلوس سولر
کارلوس سولر

نتیجه

فشار برای ارائه در PSG بی وقفه است و هواداران این باشگاه چیزی کمتر از عالی بودن انتظار ندارند. واضح است که دو اسپانیایی فابیان رویز و کارلوس سولر در حال حاضر زیر ذره بین هستند و اگر نتوانند در ماه های آینده ارزش خود را ثابت کنند، ممکن است ماجراجویی آنها در PSG به پایان برسد. سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا آنها می‌توانند جریان را تغییر دهند و جایگاه خود را در قلب هواداران PSG به دست آورند.

Hesam
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *