لیگ قهرمانان2023/24: وضعیت همه گروه ها قبل از آخرین روز بازی

لیگ قهرمانان2023/24: وضعیت همه گروه ها قبل از آخرین روز بازی.با نزدیک شدن به پایان هیجان انگیز مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2023/24. هواداران در سراسر اروپا در لبه صندلی های خود هستند. همه چیز در مورد بازی های پایانی است – چه کسی در یک شانزدهم نهایی حضور خواهد داشت. چه کسی به سفر خود در لیگ اروپا ادامه خواهد داد. چه کسی در این فصل با پایان ماجراجویی اروپایی خود روبرو خواهد شد؟

لیگ قهرمانان2023/24: وضعیت همه گروه ها قبل از آخرین روز بازی

در آستانه دیدار نهایی

لیگ قهرمانان2023/24: وضعیت همه گروه ها قبل از آخرین روز بازی
لیگ قهرمانان2023/24: وضعیت همه گروه ها قبل از آخرین روز بازی

دوازده تیم از قبل بلیت های خود را برای حضور در مرحله حذفی آماده کرده اند. تیم‌هایی مانند یونیون برلین پس از عدم استفاده از برتری عددی در براگا. برای حضور در لیگ اروپا تلاش کردند. در حالی که بوروسیا دورتموند با پیروزی قانع‌کننده مقابل میلان. حضور خود در مرحله یک هشتم نهایی را تایید کرد.

با پایان یافتن مرحله گروهی، در اینجا مروری مختصر از وضعیت وضعیت موجود در هر هشت گروه آورد:

گروه A

بایرن مونیخ قبلاً در صدر جدول قرار گرفته و پس از آن یک مسابقه فشرده برای دومی به دست آورد. منچستریونایتد از کپنهاگ و گالاتاسرای استانبول عقب است و امید آنها به مرحله حذفی بستگی به عملکرد آنها مقابل بایرن و نتیجه بازی کپنهاگ و استانبول دارد.

گروه B
گروه B

 

آرسنال پس از یک پیروزی قاطع  پیشرو است و به لطف رکوردهای رودررو بهتر مقابل رقبا. پی اس وی آیندهوون در مرحله یک شانزدهم نهایی به او پیوست. لنز و سویا برای کسب مقام در لیگ اروپا با لنز برتری خواهند داشت.

 گروه C

رئال مادرید  قرار گرفت. در حالی که ناپولی برای کسب بلیت دوم باید از براگا جلوگیری کند. یونیون برلین، علیرغم حذف از لیگ قهرمانان اروپا. هنوز امیدهای ضعیفی برای کسب سهمیه لیگ اروپا دارد.

گروه D

اینترمیلان و رئال سوسیداد راهی مرحله حذفی شدند و آخرین بازی گروهی آنها برنده گروه را تعیین می کند.

گروه E

گروه A
گروه A

شاهد پیشرفت اتلتیکو مادرید و لاتزیو است و فاینورد پس از زمستان فوتبال اروپا را تضمین می کند، در حالی که سلتیک تعظیم می کند.

گروه F

وضعیت جذابی را نشان می دهد که دورتموند قصد دارد این گروه را مقابل پاری سن ژرمن مهر و موم کند. تیمی که برای تضمین حضورش در دور بعد نیاز به یک نتیجه مثبت دارد. میلان و نیوکاسل با دستورات بلندی برای صعود باقی مانده اند.

گروه G

منچسترسیتی و آر بی لایپزیگ در صدر جدول  قرار دارند. این در حالی که یانگ بویز به مقام قهرمانی لیگ اروپا رسید.

گروه H

بازی های آخر
بازی های آخر

در نهایت، بارسلونا صعود کرده و پورتو و شاختار دونتسک را برای یک مسابقه برنده تمام می کند، جایی که تساوی برای صعود پورتو کافی است.

خطرات زیاد است

زیرا سرود لیگ قهرمانان اروپا به زودی برای آخرین بار امسال در استادیوم‌های سراسر قاره پخش می‌شود و مبارزات نهایی غول‌ها و غول‌ها را به‌طور یکسان اعلام می‌کند. تصمیمات در روز پایانی می تواند مسیر را برای چندین باشگاه تغییر دهد و هر هواداری منتظر نتایج است و پیش بینی رویارویی حماسی که مرحله حذفی نوید می دهد را دارد.

Hesam
8 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *