گل رونالدویی کریس جونیور

کریستیانو جونیور فرزند 13 ساله کریس رونالدو امروز با پیراهن آکادمی النصر در بازی با الجیل گل بسیار زیبا و تماشایی را به ثمر رساند. در ادامه سایت ورزشی با گل رونالدویی کریس جونیور همراه شوید.

 

گل رونالدویی کریس جونیور

به گزارش سایت ورزشی، کریستیانو جونیور فرزند بزرگ رونالدو پرتغالی می باشد. این بازیکن نوجوان 13 ساله مدتی است که رسما عضو آکادمی باشگاه عربستانی النصر است. در حال حاضر نیز برای تیم زیر پانزده ساله های باشگاه بازی می کند. کریستیانوی پدر سال قبل بارها گفت که دوست ندارد پسرهایش از جمله کریس جونیور به دلیل فوتبال تحت فشار قرار بگیرد. اما مشخص شد که او کریستیانوی پسر را از لحاظ فوتبال یک شخص با استعداد می داند. جونیور کوچک در باشگاه های قبلی پدرش نیز عضو آکادمی بوده است. حالا زمانی که پدر در عربستان حضور یافته و در باشگاه النصر توپ می زند. کریس پسر نیز به آکادمی این باشگاه سعودی راه یافته و با پیراهن تیم های رده سنی این باشگاه بازی کرده است.

گل رونالدویی کریس جونیور

برخی اعتقاد دارند که فرزندان فوتبالیست های بزرگ هرگز نمی توانند در حد و اندازه پدرهایشان در فوتبال درخشان ظاهر شوند. حالا این موضوع فقط به یک اصل تبدیل شده و به نظر می رسد کریس جونیور قصد دارد. این تئوری را به زباله دان تاریخ بیندازد. در مسابقه تیم آکادمی النصر با الجیل کریستیانو جونیور یک گل زیبا به ثمر رساند. و یاد و خاطره پدر او بارها در ذهنش تداعی شده است. کریس جونیور زمانی که دید هم تیمی هایش در میانه میدان صاحب توپ شده اند. در حالی که بین دو مدافع حریف حضور داشت. فرار عالی به سمت فضای خالی داشت. و با دست جایی که باید هم تیمی هایش توپ را ارسال می کرد نشان داد. شروع حرکت این بازیکن نشان داد. که با سن کم، هوش زیادی دارد و بازی خوانی فوق العاده ای دارد.

جورجینا پسر رونالدو را بازیگر کرد

گل رونالدویی کریس جونیور

گل زیبای پسر رونالدو:

کریس توپ را دریافت نمود و با وجود اینکه از دو طرف از سمت دو مدافع که به سرعت به ایشان نزدیک شده بودند. تحت فشار بود و با سرعت خودش را به سمت راست دروازه حرکت داد. و با اینکه زاویه تنگ شده بود. توپ را به طور هوشمندانه از کنار دست های دروازه بان که برای تنگ کردن زاویه روی زمین نشسته بود، وارد دروازه کرد.

گل رونالدویی کریس جونیور

mohamadnd
18 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *