قرعه کشی رقابت های کونکاکاف انجام شد

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های کونکاکاف در میامی آمریکا رسما برگزار شد. برندگان این مرحله از مسابقات حق شرکت در جام ملت های 2024 آمریکا را دریافت می کنند. قرعه کشی رقابت های جام طلایی کونکاکاف 2023 انجام گردید و قطر به عنوان میهمان در این رقابت ها در گروه مکزیک، هائیتی و هندوراس حضور خواهد داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا بدانید قرعه کشی رقابت های کونکاکاف انجام شد.

 

قرعه کشی رقابت های کونکاکاف انجام شد

به گزارش سایت ورزشی ، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های کونکاکاف در میامی برگزار گردید. در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

مکزیک – هندوراس

آمریکا – ترینیداد و توباگو

کانادا – جامائیکا

کاستاریکا – پاناما

بنابراین این تیم ها بازی های رقت و برگشت خود را در روزهای 25 ، 26 ، 29 و 30 آبان ماه برگزار می کنند. چهار تیم بازنده نیز می توانند برای دو مکان باقی مانده در مرحله پلی آف ماه مارس 2024 رقابت نمایند. در مجموع 16 تیم در کوپا آمریکا 2024 شرکت می نمایند. 10 تیم از آمریکای جنوبی و 6 تیم نیز از منطقه کونکاکاف هستند. این مسابقات از 31 خرداد تا 24 تیر 1403 در آمریکا برگزار می شود. مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها تیم ملی آرژانتین است.

قرعه کشی رقابت های کونکاکاف انجام شد

 

معرفی جام قهرمانان کونکاکاف:

جام قهرمانان کونکاکاف یک رقابت فوتبال باشگاهی سالانه قاره ای است که در آمریکای شمالی و کارائیب و توسط کونکاکاف برگزار می گردد. این مسابقات توسط باشگاه هایی از آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کارائیب برگزار می‌شود. برنده لیگ قهرمانان کونکاکاف به طور خودکار جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های جهان را کسب می کند. از سال 2008 تا 2023 ، مسابقات با عنوان لیگ قهرمانان کونکاکاف شناخته می گردد. این مسابقات در حال حاضر ار فرمت حذفی استفاده می نماید. اما قبل از مسابقات 2018 شامل مرحله گروهی می شد. برخلاف همتایان اروپایی و آمریکایی خود، برنده لیگ قهرمانان کونکاکاف رسما برای مسابقات فصل بعد واجد شرایط نمی شود.

mohamadnd
19 اکتبر 2023

1 دیدگاه در “قرعه کشی رقابت های کونکاکاف انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *