مسی جایگزین نیمار در الهلال می شود؟
نیمار جونیور بازیکن برزیلی تیم الهلال عربستان می باشد. او در بازی مقابل اروگوئه با مصدومیت رباط صلیبی روبرو شده و احتمالا تا ماه ها نمی تواند در عربستان فوتبال بازی کند. حالا تیم الهلال به دنبال یک بازیکن دیگر می باشد. در ادامه سایت ورزشی به نظر شما آیا مسی جایگزین نیمار در الهلال می شود؟

 

مسی جایگزین نیمار در الهلال می شود؟

به گزارش سایت ورزشی به نقل از سعودی اسپورت ، نیمار یکی از بازیکنان ستاره برزیل یکی از خریدهای گران قیمت باشگاه الهلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی بود. این فوتبالیست در جریان بازی برزیل اروگوئه با پارگی رباط صلیبی روبرو شد. حالا با این آسیب دیدگی فصل را کامل از دست داد تا خرید الهلال ناکام لقب بگیرد. اما تیم ثروتمند الهلال عربستان قصد دارد یک جایگزین جدیدی برای جای خالی نیمار پیدا کند. لیونل مسی ستاره مشهور آرژانتینی دنیا بهترین گزینه برای نیمار است. با توجه به اینکه لیونل تا 4 ماه دیگر در هیچ رقابت رسمی با پیراهن اینترمیامی مسابقه نمی دهد. بنابراین تیم عربستانی می خواهد این فوتبالیست را به صورت قرضی جذب نماید تا او جایگزین نیمار شود.

مسی جایگزین نیمار در الهلال می شود؟

بنابر گزارش روزنامه سعودی اسپورت، باشگاه الهلال هیچ گونه مشکل قانونی و مالی برای جایگزین نمودن مسی به جای نیمار در فهرست خودش ندارد. این اتفاق باعث شده تا احتمال حضور این ستاره مشهور اینترمیامی در تیم الهلال زیاد شود. لیونل مسی قبل از اینکه مورد توجه الهلال قرار بگیرد. قبلا نیز توسطهمین باشگاه با رقم بالایی پیشنهاد داده شد. اما مسی تصمیم گرفت که به لیگ آمریکا برود و پیراهن تیم اینترمیامی را بر تن نماید. حضور مسی در لیگ عربستان و رقابت دوباره با کریستیانو رونالدو باعث خواهد شد تا جذابیت این لیگ بسیار بیشتر شود. به نظر شما آیا مسی را نیز همانند رونالدو در لیگ روشن عربستان مشاهده خواهیم کرد؟ آیا تقابل مسی و رونالدو در آسیا شکل خواهد گرفت؟

رقم پیشنهادی الهلال به مسی لو رفت

mohamadnd
19 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *