مسی با لباس بارسا خداحافظی می کند

لیونل مسی اسطوره باشگاه بارسلونا که در این تیم به شهرت رسید. حالا خبرهایی رسیده که این باشگاه برای بهترین بازیکن تاریخ خودش یک بازی خداحافظی تدارک دیده است. شاید این دیدار در ورزشگاه جدید و در زمان مقرر برگزار شود. در ادامه سایت ورزشی با مسی با لباس بارسا خداحافظی می کند همراه شوید.

 

مسی با لباس بارسا خداحافظی می کند

به گزارش سایت ورزشی ، لیونل مسی در حال حاضر عضو باشگاه اینترمیامی آمریکا است. و زمانی که تصمیم گرفت از باشگاه بارسلونا به پاری سن ژرمن بیاید. اصلا انتظار نداشت که روزی از اروپا جدا شود. ستاره محبوب فوتبال جهان به دلیل مسائل و شرایط مالی بحرانی بارسلونا نتوانست قرارداد خود را با مسئولان این تیم تمدید کند. در نهایت به پی اس جی فرانسه رفت. و بعد از پایان مهلت قراردادش نیز نتوانست به باشگاه سابق اسپانیایی بازگردد و فوتبال اروپا را برای همیشه ترک کرد. در روزهای اخیر صحبت های زیادی پیرامون بازگشت مسی به بارسلونا برای برگزاری یک بازی خداحافظی انجام شد و حالا دکو نیز این مورد را تایید کرده است.

مسی با لباس بارسا خداحافظی می کند

مدیر ورزشی جدید تیم بارسلونا در این باره بیان داشت:« من فکر می‌کنم یک بازی خداحافظی برای او برگزار خواهد شد اما شاید این دیدار در ورزشگاه جدید و زمانی که همه چیز تکمیل شد برگزار شود. او همیشه بزرگترین اسطوره این باشگاه خواهد بود. بارسا اسطوره‌های زیادی مانند کرویف و رونالدینیو داشته اما مسی احتمالا بزرگترین اسطوره ما خواهد ماند.

این بازیکن قطعا یک بازی خداحافظی با پیراهن بارسلونا برگزار خواهد کرد اما هنوز نمی‌دانیم که برگزاری این مسابقه دقیقا در چه زمانی امکان پذیر خواهد بود. او در حال بازی است و من امیدوار هستم که چندین سال دیگر هم در فوتبال بماند چون افرادی که فوتبال و او را دوست دارند، از دیدنش در زمین خوشحال خواهند شد.»

mohamadnd
19 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *