علاقه کونسیسائو به مهدی طارمی

علاقه کونسیسائو به مهدی طارمی ، یکی از مهاجم های مورد علاقه سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم پورتو قطعا مهدی طارمی است. این بازیکن فوق العاده ایرانی در سال های اخیر گل های فراوانی را در موقعیت های حساس برای تیمش به ثمر رسانده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما با جدیدترین اخبار ورزشی باشید.

 

علاقه سرمربی پورتو به مهدی طارمی:

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو درباره عملکرد مهدی طارمی نکات مثبت و تمجید آمیزی را بیان نمود. او گفت مهدی واقعا مهاجم فوق العاده ای است که هر سرمربی علاقه مند است او را در اختیار داشته باشد. به گزارش سایت ورزشی ، فوتبال پورتو در چارچوب لیگ برتر پرتغال عملکرد بی نظیری داشت. مهاجم 30 ساله ایرانی در بازی های اخیر گل و پاس گل زیاد داده است. تیم پورتو با مهدی پنالتی های زیادی گرفته و حتی برخی از آنها جنجالی نیز شده بود. سرجیو کونسیسائو درباره مهدی گفت: در بازی های لیگ عملکرد خوبی بازیکنانم نشان دادند. البته علاقه ندارم چندان درباره شخص خاص یا فردگرایی در فوتبال صحبت کنم. اما مهدی طارمی جزو برترین بازیکنان تیم ما است که مرد باشخصیت و منش قوی دارد.

علاقه کونسیسائو به مهدی طارمی

مهدی طارمی در بازیهای اخیر نشان داد که فوتبالیست فوق العاده ای است. در بازی مقابل تیم های حرفه ای و قدرتمند همانند لیگ قهرمانان اروپا نیز عالی بازی می کند. او در چندین موقعیت همیشه با عملکرد بی نظیری همراه بود. بازیکن ایرانی تیم ما فوق العاده باهوش است. مهدی می داند چگونه زندگی شخصی و همه چیز اطراف خود را روی تمرین و بازی جدا کند. من واقعا او را ستایش می کنم و به او علاقه مند هستم.

در ادامه سرمربی پورتو تاکید نمود: بنده حس میکنم طارمی بازیکن خوبی است و در بیشتر بازی ها روی فرم قرار دارد. مهدی باید در باشگاه حفظ شود و نباید تیم پورتو او را از دست دهد. بنده می خواهم او را برای سال بعد نیز حفظ کنم.

مهدی طارمی

مهاجم ایرانی از پورتو نخواهد رفت

ظاهرا علاقه سرمربی به مهدی طارمی باعث شد تا برای فصل آینده نیز بر روی این بازیکن ایرانی حساب ویژه باز کند. حتی اگر او در آستانه ورود به آخرین سال قرارداد خودش با اژدهای فوتبال پرتغال باشد. سرمربی خواهان تمدید قراردادش است. در روزهای اخیر حتی خبرهایی مبنی بر انتقال مهدی به عربستان منتشر شد که ظاهرا با مخالفت شدید سرمربی پورتو روبرو شد. مهدی طارمی جایگاه خاص و ویژه ای در برنامه های آینده کونسیسائو دارد.

رسانه پرتغالی خبر داد که تیم ثروتمند الهلال عربستان با پیشنهاد شگفت انگیز و چشمگیر خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی 30 ساله باشگاه پورتو است. اما سرمربی نمی خواهد او را برای فصل آینده از دست دهد. مهدی یکی از عوامل اصلی قهرمانی پورتو در لیگ برتر پارسال بود و به همین خاطر حالا او پای ثابت باشگاه به حساب می آید که کونسیسائو به او اعتماد ویژه ای دارد. قرارداد طارمی با پورتو در تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد. مهدی با عملکرد بی نظیرش در این فصل توانست با ۲۳ گل و ۱۲ پاس گل، یکی از موثرترین مهاجمان اروپا بوده است.

mohamadnd
14 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *