ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت

ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت ، مهاجم ایرانی تیم پورتو پرتغال عملکرد فوق العاده گلزنی در لیگ اروپا و لیگ داخلی داشت. ارزش لژیونر ایرانی در باشگاه پورتو در ترنسفر مارکت نیز افزایش پیدا کرده است. در ادامه سایت ورزشی با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

بازیکن ایرانی ارزشمند تیم پورتو:

لژیونر ایرانی باشگاه پورتو در ترنسفر مارکت به 17 میلیون یورو رسیده است. بعد از اینکه طارمی در یک برهه ای با افت مقطعی روبرو شده است. حالا بار دیگر در سایت ترنسفر مارکت روند صعودی گرفته است. در آخرین ارزیابی این وب سایت بر روی بازیکن ایرانی لیگ پرتغال ارزش گذاری انجام شد و به رقم 17 میلیون یورو رسیده است. ارزش بازیکن ایرانی نسبت به قبلا افزایش 2 میلیون یورویی داشته است. مهدی از ابتدای حضورش در لیگ پرتغال با پیراهن ریوآوه 1.7 میلیون یورو قیمت گذاری شد. با قرار گرفتن در باشگاه پورتو ارزشش در این سایت به 2.5 میلیون یورو رسید که حالا روند صعودی او رشد سریعتری را تجربه می کند.

ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت

طارمی با لباس پورتو با افزایش قیمت به 12 میلیون و سپس 16 میلیون یورو رسید. بعد از اینکه طارمی در ماه های 2021 با افت مقطعی روبرو شد. با درخشش مجدد حالا ارزش او دوباره به بالای 17 میلیون یورو رسیده است.بعد از جدایی دیاز و عضویت مهدی در پورتو حالا یکی از مهم ترین بازیکنان خط حمله تیم به شمار می رود.

ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت

ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت

به گزارش سایت ورزشی ، ارزش طارمی در سال 2022 در ترنسفر مارکت به 17 میلیون یورو رسیده است. در آخرین آپدیت این سایت ارزش این بازیکن مهاجم از 15 به 17 میلیون یورو افزایش یافته است. قبلا نیز مهدی با ارزش 16 میلیون یورویی روبرو شده بود. حالا این بازیکن رکورد خود را در این سایت ارتقا داده است. برخی از کارشناسان اعتقاد دارند با درخشش مهدی در سال 2023 و پایان فصل و حتی احتمال انتقال او به تیم هایی نظیر میلان یا آرسنال حتی بالای 40 میلیون یورو نیز برآورد خواهد شد.

ارزش مهدی طارمی در ترنسفرمارکت

افزایش قیمت مهدی طارمی در سایت ترانسفر مارکت زمانی افزایش پیدا کرد که این بازیکن به گلزنی در لیگ اروپا و لیگ پرتغال ادامه داد. مهدی در دید رسانه های جهان مطرح شد و توانست به گلزنی خیره کننده خودش ادامه دهد. حتی در شروع فصل 2023 نیز مهدی آمار خوبی داشت و توانست گل های بی شماری بزند. در همین ارتباط ارزش مهدی طارمی در به روز رسانی جدید سایت در سال 2023 به 20 میلیون یورو رسیده است. ارزش طارمی با سه میلیون یورو افزایش به بیش از ۶۶۰ میلیارد تومان رسید. حتی برخی اعتقاد دارند که ارزش مهدی طارمی با رونالدو یکی است. ستاره پورتویی ها با 4.7 میلیون یورو از ریوآوه خریداری شد و حالا می تواند فروش او سود 5 برابری نصیب پورتویی ها کند.

mohamadnd
11 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *