اودیون ایگالو به الوحده عربستان پیوست

تیم های عربستانی جزو ثروتمند ترین باشگاه های حال حاضر دنیا هستند. امسال تیم های الهلال ، النصر ، الاتحاد و حالا الوحده بازیکنان ستاره لیگ های اروپایی را به خدمت گرفته اند. در ادامه سایت ورزشی با خبر “اودیون ایگالو به الوحده عربستان پیوست” همراه ما باشید.

 

اودیون ایگالو به الوحده عربستان پیوست

به گزارش سایت ورزشی ، ایگالو مهاجم نیجریه ای فوتبال دنیا به صورت آزاد راهی لیگ روشن عربستان و باشگاه الوحده شده است. باشگاه های متمول عربستان به دلیل دریافت میزبانی 2030 جام جهانی به دنبال پیشرفت و توسعه ورزشی خصوصا در فوتبال هستند. الوحده نیز همانند بقیه تیم های سعودی یک ستاره جدیدی بنام اودیون ایگالو را به خدمت گرفته است. مهاجم 34 ساله بعد از جدایی از الهلال اینبار به صورت رایگان راهی الوحده شده است. بازیکن نیجریه ای قبلا برای تیم ملی کشورش بازی انجام داده و در 37 رقابت حضور داشته است. این فوتبالیست در تیم های مطرح اروپایی و آسیایی نظیر ل منچستریونایتد، اودینزه، شانگهای، واتفورد، گرانادا و الشباب عربستان نیز سابقه بازی دارد.

اودیون ایگالو به الوحده عربستان پیوست

اودیون جود ایگالو زاده 16 ژوئن 1989 با نام انگلیسی Odion Jude Ighalo می باشد که بازیکن فوتبال اهل نیجریه می باشد و در پست مهاجم بازی می کند. الوحده برای اینکه از بقیه رقیبان خودش در فوتبال آسیا عقب نماند به فکر جذب یک مهاجم افتاده است. اودیون بهترین گزینه برای این باشگاه است که در این فصل بتواند در مقابل ستاره های مطرح دنیا نظیر رونالدو ، کریم بنزما، نیمار و … بازی انجام دهد. کشور عربستان سعودی با ثروت هنگفت و سرمایه گذاری در توریست و ورزش به دنبال پیشرفت چشمگیری است. به همین دلیل پول پاشی فراوانی در سال های اخیر در ورزش فوتبال این کشور انجام داده است و بازیکنان بزرگ دنیا نظیر کریستیانو رونالدو را با بزرگترین رقم قرارداد تاریخ به خدمت گرفته است. حتی مسی نیز در یک برهه فعالیت توریستی این کشور را در اینستاگرامش تبلیغ می کرد.

mohamadnd
16 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *