کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

فرانک وارن کارشناس و مربی مشهور بوکس دنیا گفت که به زودی کریس رونالدو به تیم آرسنال می پیوندد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

به گزارش سایت ورزشی، ستاره النصر در ادامه حضور خودش در رویدادهای خاص در عربستان سعودی، امشب در رویداد بوکس Day of Reckoning حضور یافته است. رونالدو بازیکن معروف فوتبال جهان و عضو باشگاه النصر نشان داده که به مسابقات بوکس نیز علاقه زیادی دارد. او دیشب در کنار رینگ نشست و از نزدیک شاهد جدال جذاب آنتونی جاشوا در مقابل اتو والین و دئونتای وایلدر بربر جوزف پارکر بود. در همین حین ابتدا کانر مک کرگور، فوق ستاره رشته بوکس UFC در کنار او نشست و لحظاتی را باهم سخن گفته بودند. او در بخشی از این رویداد فران وارن کارشناس مربی بوکس در کنار رونالدو قرار گرفته بود و حتی چند کلمه ای باهم حرف زدند.

کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

در همین حین دوربین به روی این دو ستاره رفت و ناگهان وارن بلند گفت: «رونالدو قرار است به آرسنال برود.» این شوخی با واکنش و خنده فوق‌ستاره پرتغالی همراه بود. پسر بزرگ کریستیانو نیز با پدر خودش به این مراسم آمد و در پشت سرش نشسته بود. بعد از عضویت رونالدو به النصر، این ستاره در رویدادهای بزرگ و مطرح عربستان سعودی حضور پیدا می کند. همین موضوع باعث شد تا بیننده ها این رویدادها را بیشتر مشاهده کنند و زیر ذره بین روزنامه ها و خبرگزاری ها قرار گرفته است. رونالدو با یک رقم قرارداد سنگین به النصر رفت و با خانواده اش دوران فوتبالی خود را در سن 38 سالگی در این کشور می گذراند. اما همیشه مورد انتقاد هوادارانش در اروپا بود که چرا باید فوتبال خود را در آسیا بگذراند. به نظر شما آیا کریس رونالدو بازهم به فوتبال اروپا باز می گردد؟

کریستیانو به‌زودی به آرسنال می‌رود!

mohamadnd
24 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *