انتقاد کیروش از سوی گزارشگر

کارلوس کی روش از جمله سرمربیان خارجی بود. که در سال های اخیر دوبار در خلال جام های جهانی مختلف روی نیمکت تیم ملی فوتبال نشسته است. و هنوز موفق به خلق شگفتی برای صعود به دور بعد جام نشده است. بعد از باخت سنگین در مقابل انگلیس در جام جهانی 2022 قطر مورد انتقادات افراد زیادی قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی با انتقاد کیروش از سوی گزارشگر همراه شوید.

 

انتقاد کیروش از سوی گزارشگر

به گزارش سایت ورزشی ، در جریان مسابقه ایران و قطر در چارچوب چهارجانبه دوستانه اردن ، گزارشگر بازی یعنی محمدرضا احمدی بارها به سرمربی قطر(کارلوس کیروش) تیکه و کنایه هایی می انداخت. و خاطرات تلخ دوران حضورش در ایران را به او یادآوری می کرد. کارلوس کیروش زمانی که دوباره به تیم ملی آمد. که جایگزین اسکوچیچ برکنار شده بود. اما عملکرد ضعیف او در خلال جام جهانی قطر باعث شد. تا موجی از انتقادات روانه این سرمربی پرتغالی شود.

انتقاد کیروش از سوی گزارشگر

از جمله نکات جالب توجه بازی ایران و قطر در فینال تورنمنت چهارجانبه اردن حملات کلامی بی پایان احمدی گزارشگر شبکه سوم سیما به کارلوس کیروش بود. وقتی که بازی با تساوی بدون گل دنبال شد. قطر به ارائه نمایش کاملا محتاطلانه و هراس از قبول کست در مقابل ایران متهم شد. بعدتر ایران دو گل زد و احمدی بیان داشت: «بله خب، کی‌روش باید بداند همه جا نمی‌تواند آن سبک از فوتبالی که در ایران بازی می‌کرد را ارایه بدهد.».  در ادامه نیز تعداد گل ها بالا رفت. و به عدد 4 رسید. احمدی گفت: «هنوز مانده تا نتیجه به ۶ گلی برسد که ایران با کی‌روش از انگلیس خورد.» احمدی که طعنه‌های دیگری هم به کارلوس زد، باید خدا را شکر کند مربی پرتغالی دیگر در ایران نیست، وگرنه فورا در بیانیه‌ای او را به مار و عقرب و کروکودیل تشبیه می‌کرد! لطفا دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
19 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *