تردید نکونام برای بازی با هوادار

جواد نکونام سرمربی حال حاضر تیم استقلال تهران می باشد. او به دلیل دیر اضافه شدن چهار بازیکن ملی پوش این تیم به تمرینات برای استفاده از آنها در ترکیب ثابت دچار تردید شده است. در ادامه سایت ورزشی با تردید نکونام برای بازی با هوادار همراه شوید.

 

تردید نکونام برای بازی با هوادار

به گزارش سایت ورزشی ، چهار بازیکن ملی پوش استقلال به تمرینات جواد نکونام بازگشته اند. نکونام برای استفاده از آنها در ترکیب اصلی شک کرد. با توجه به درخواست جواد نکونام مسئولان باشگاه استقلال بر اساس نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یک روزه با مسابقه هوادار شده است. این مورد با مخالفت سازمان لیگ فوتبال روبرو شد. با توجه به حضور بازیکنان ملی پوش در اردن و مسابقه با تیم قطر در فینال، علام خسته هستند. و نکونام نیز چهار ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سید حسین حسینی ، روزبه چشمی ، صالح حردانی، مهرداد محمدی از جمله این بازیکنان هستند. اما بر اساس تمرینات روز چهارشنبه هنوز خستگی در بدن آنها وجود دارد.

 

نگرانی‌های جواد نکونام پس از پیروزی: وضعیت تیم و نیاز به تقویت

تردید نکونام برای بازی با هوادار

البه از سمت دیگر تمرین روز قبل از بازی نیز برای بیشتر باشگاه ها سبک برگزار می شود. البته به همین خاطر مشخص نیست که نکونام از ملی پوشان خود در بازی با هوادار استفاده می نماید یا خیر. اما در این میان حضور سید حسین حسینی با توجه به اینکه در اردن برای تیم ایران بازی نکرد، در ترکیب استقلال قطعی است. البته جواد برای سه ملی پوش دیگر خود هنوز تصمیم مشخصی نگرفته است. باید ببینیم که سرمربی تیم آبی ها علاقه ای ندارد که به ترکیب برنده تیمش در برابر مس رفسنجان دست بزند. آیا شاهد یک آرایش جدید با یازده بازیکن اصلی در بازی عصر جمعه هستیم؟ در ادامه سایت ورزشی دیدگاهتان را بنویسید. به نظر شما آیا نکونام از این بازیکنان در ترکیب خودش استفاده خواهد کرد؟

mohamadnd
19 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *