تظاهرات علیه مسی در پاریس

تیم پاری سن ژرمن و لیونل مسی در این روزها باهم دچار مشکلات قهرآمیزی شده اند. هواداران پی اس جی نیز بعد از اینکه مسی بدون اطلاع باشگاه به عربستان رفت از او دلخور هستند و امروز نیز بر علیه این بازیکن آرژانتینی تجمع کرده و شعارهای توهین آمیزی مطرح کردند. در ادامه سایت ورزشی با مطلب تظاهرات علیه مسی در پاریس همراه ما باشید.

 

تجمع هواداران پاری سن ژرمن در پاریس فرانسه:

هواداران باشگاه فرانسوی PSG در برابر دفتر این باشگاه تجمع نمودند و بر علیه این بازیکن شعارهایی را مطرح نمودند. به گزارش سایت ورزشی، بعد از سفر غیر منتظره لئو مسی به عربستان در روزهای اخیر و تعلیق دو هفته ای این بازیکن توسط باشگاه حالا به نظر می رسد بحران تازه ای در ارتباط با این ستاره آرژانتینی در حال شکل گیری است.

تظاهرات علیه مسی در پاریس

امشب در پاریس در برابر دفتر باشگاه پی اس جی اتفاق های خاص رخ داد و می توانیم به عنوان پایان تلخ بر ماجراجویی فرانسوی یاد نماییم. هواداران پاریسی قبل از این هم چندان نسبت به مسی دل خوشی نداشتند و در بازی های خانگی او را هو می کردند. امشب با حضورشان در برابر دفتر باشگاه شعارهای تندی بر علیه لئو مسی دادند.

 

تظاهرات علیه مسی در پاریس

با این شرایط و ادامه حضور لئو مسی در PSG کمی بعید به نظر می رسد و باید جدایی لئو را در ژوئن در فرانسه قطعی بدانیم. خبرنگارهای فرانسوی برای دریافت آخرین اخبار امشب در مقابل دفتر باشگاه حاضر شدند. با مشاهده هواداران شوک شدند و شگفت زده شدن خبرنگارها بیشتر به دلیل شعارها بود. گزارشاتی که نشان می داد هواداران پاریسی بر علیه ستاره تیمشان شعارهای تند و توهین آمیزی را مطرح کردند.

تظاهرات علیه مسی در پاریس

سفر چند روز پیش مسی به عربستان باعث ایجاد شایعات زیادی شد که احتمالا لئو به تیم عربستانی خواهد فت. اما در طرف دیگر دو باشگاه بارسلونا و اینترمیامی نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.  بلوگرانا بدون وقفه از بازگشت مسی به بارسا صحبت کرده بود. حتی احتمال حضور این بازیکن در تیم اینترمیامی دیوید بکهام نیز وجود دارد. حتی بکهام اخیرا به پاریس رفت و با حضور در تمرینات پی اس جی با مسی صحبت هایی انجام داد.

تظاهرات علیه مسی در پاریس

هواداران تیم پاری سن ژرمن بر علیه مسی شعارهای زشت و رکیکی مطرح نمودند. آنها نیمار و ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، را هم بی‌نصیب نگذاشتند. هواداران علیه ستاره برزیلی تیم‌شان شعار می‌دهند: “نیمار جدا شو”. آنها خواهان استعفای ناصر الخلیفی هستند و با شعار “ناصر، ناصر، استعفا استعفا” به استقبال او رفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *