حذف علی دایی در AFC

علی دایی شهریار فوتبال ایران به مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا دعوت نشده است. دایی فوتبالیست و مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و جزو بازیکنان آقای گل دنیا می باشد. آیا حذف علی دایی در AFC صورت گرفته است؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عدم دعوت از دایی به مراسم قرعه کشی جام ملت ها

مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا امروز در شرایطی برگزار می شود که خبری از نام علی دایی در بین ستارگان مراسم نبود. مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا از ساعاتی پیش شروع شده است. و خبری از شهریار فوتبال ایران در بین مدعوین جلسه نیست. سرور جباروف ستاره فوتبال ازبکستان، حسن الهیدوس کاپیتان تیم قطر ، تیم کیهیل ستاره سابق استرالیا. پارک جی سونگ ستاره سابق منچستر یونایتد و کره جنوبی جزو فوتبالیست های سرشناس در این مراسم بودند. در کنار نمایندگان فدراسیون و سرمربیان و مربیان حار در این دوره از رقابت ها در این مراسم شرکت می کنند.

حذف علی دایی در AFC

یکی از جنجالی ترین بخش های این مراسم غیبت علی دایی بوده است که در مراسم قرعه کشی جام ملت های 2019 دایی جزو چهره های اصلی بوده است. دایی چندی قبل جزو برترین چهره های فوتبال دنیا در مراسم برترین های فیفا روی صحنه رفت و جایزه جوانمردانه فیفا را اهدا نموده است.

حذف علی دایی در AFC

حذف علی دایی در AFC

قرعه کشی جام ملت های آسیا 2023 در تاریخ 21 اردیبهشت ماه پنج شنبه 1402 برگزار شد و در این مراسم نیز خبری از علی دایی به عنوان مدعوین جلسه نبوده است. ستاره های مطرح فوتبال های کره جنوبی ، قطر و استرالیا و ازبکستان در این مراسم حضور داشتند و قرعه تیم ملی فوتبال ایران را نیز کاپیتان قطر در آورد.عدم حضور علی دایی در این مراسم بسیار سروصدا کرده است. به نظر شما دلیل عدم حضور کاپیتان سابق تیم ملی در مراسم چه چیزی می تواند باشد؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *