تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس

هیئت مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس به دنبال خصوصی سازی دو تیم هستند. قرار است در این مجمع ها درباره تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری شود. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس

سازمان خصوصی سازی کشور اصرار زیادی دارد که تغییر هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس انجام شود. احتمال بازگشت انتخاب هیأت مدیره با نظر مستقیم وزیر اقتصاد و دارایی نیز وجود دارد. بعد از آن هم اعضای عمومی مجمع درباره آینده هیأت مدیره تصمیم خواهد گرفت. خصوصی سازی باشگاه قرمزها در حالی شروع شد که ابهامات زیادی پیرامون نحوه انتخاب هیأت مدیره این شرکت حقوقی وجود دارد. با اعلام قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی در تاریخ 30 اردیبهشت ماه ساعت 10 برای استقلال و ساعت 11 برای پرسپولیس مجمع برگزار شود.

تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس

ظاهرا هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس همانند یک باشگاه رقیب سنتی تغییرات قطعی دارد تا افراد با آشنایی زیاد نسبت به فعالیت های اقتصادی کارها را انجام دهند. خروج سه عضو فعلی از مجموعه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس قطعی شده است. البته قرار نیست در فصل آینده نیز این تیم را همراهی کنند. با ادامه حضور رضا درویش در پست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، یکی از نکات آن در حال بررسی است که او دوباره به مسئولان وزارت ورزش اعلام نمود. در صورت نیاز حاضر به استعفای رسمی جایگاه خودش می باشد.

 

هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس چه زمانی تغییر می‌کنند؟

حسین امیر رحیمی درباره زمان برگزاری مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را ارائه داد. مجامع دو باشگاه با مشارکت نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه سرخابی در زمان 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس

در تاریخ 5 اردیبهشت ماه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام نمود که با توجه به تشکیل هیئت انتخاب 5 نفره مشترک میان وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی، یکی از دستور جلسات مجمع امروز دو باشگاه یعنی تغییر اعضای هیئت مدیره به مدت 2 هفته عقب افتاد. در مدت زمان باقی مانده جلسات فشرده هیئت انتخاب برگزار می شود. بعد از مصاحبه های خصوصی و تخصصی با نامزدهای اعضای هئیت مدیره، هیئت اعضای پیشنهادی نهایی را به مجمعع معرفی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *