خیانت ایکاردی به وندا نارا

مائورو ایکاردی بازیکن فوتبالیست مشهور دنیا و مهاجم تیم باشگاه گالاتاسرای ترکیه با همسرش وندا نارا اختلاف پیدا کرده است. رابطه پر فراز و نشیب ایکاردی با واندا نارا در طول سالها مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته است. در این مطلب سایت ورزشی خیانت ایکاردی به وندا نارا را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

خیانت مائورو ایکاردی به همسرش وندا نارا:

فوتبالیست مشهور یک زمانی عاشق وندا نارا بود و البته ازدواجی که با خیانت شروع شود قطعا با خیانت تمام خواهد شد. شروع ازدواج مائورو ایکاردی و واندا نارا با خیانت همراه شده بود. حالا به نظر می رسد رابطه جنجالی این دو زوج به خط پایان رسیده است.

واندا نارا همسر زیبا و جذاب مائورو ایکاردی حسابی از دست کارها و خیانت او عصبانی شده است.  او در اینستاگرام نیز آنفالویش کرده است. ظاهرا نارا اعتقاد دارد که ایکاردی در یک پست اینستاگرامی به او خیانت کرده است. مدل جذاب و ایجنت 33 ساله آرژانتینی با اشتراک گذاری پیامی به خیانت مهاجم فوتبالیست معروف دنیا اشاره کرد و همزمان در اینستاگرام او را آنفالو کرد.

خیانت مائورو ایکاردی به همسرش وندا نارا

پیام عصبانیت نارا در اینستاگرام چه بود؟

نارا در یک پیغام اینستایی نوشت: «خانواده دیگری که تو به‌خاطر هوسرانی خراب کردی». این رابطه شان را برملا ساخت. این دو نفر در سال 2014 باهم ازدواج کردند و صاحب دو فرزند بنام های فرانچسکا و ایزابلا هستند. ازدواج این دو در شرایطی رقم خورد که واندا نارا محکوم شد به همسر قبلی خودش مکسی لوپس خیانت کرد و زمانی که لوپس در سمپدوریا همبازی ایکاردی بود، نارا با ایکاردی رابطه داشت. واندا نارا اصلا هم به روی خودش نیاورد که قربانی اصلی این وسط چه کسی است. اما شبکه اجتماعی دست نارا را کامل رو کرد.

نارا در تولد 28 سالگی ایکاردی در اینستا نوشت: «دهمین تولدی که با هم هستیم. خیلی از رؤیاهای‌مان برآورده شده و خیلی مانده تا رسیدن به تمامی آرزوهایمان، سعی می‌کنم. هرکاری که می‌توانم برای تو انجام بدهم و بیشتر شادمانت کنم». در روز بعد عکس جشن تولد 9 سالگی بندیکتو یکی از سه فرزند لوپس را در اینستاگرام قرار داد..

خیانت نارا به شوهر

خیانت نارا به شوهر قبلی خودش لوپس:

البته لوپس و ایکاردی هردو همبازی بودند و قبلا نیز دوستان خوبی برای هم بوده اند. لوپس در تعطیلاتی که با واندا حضور داشت همیشه از ایکاردی دعوت می کرد. و حتی زمانی که ایکاردی تازه به ایتالیا آمد در خانه خودش را همیشه به روی این فوتبالیست باز می گذاشت. لوپس و نارا در سال 2013 از هم طلاق گرفتند. شش ماه بعد نیز نارا با ایکاردی ازدواج کرد. ایکاردی و لوپس در سمپدوریا و اینتر یک ماه قبل عروسی روبری هم قرار گرفتند. این مسابقه در ایتالیا به دربی واندا معروف شده بود. وقتی دو تیم صف بستند باهم دست دهند، لوپس از دست دادن به دوست قدیمی اش خودداری کرد.

ماجرای خیانت ایکاردی به وندا نارا چه بود؟

ماجرای خیانت ایکاردی به وندا نارا چه بود؟

بعد از مشخص شدن خیانت مائورو ایکاردی به وندا نارا و رابطه اش با یک بازیگر آرژانتینی، این زوج از هم جدا شدند. ماریا اوگنیا سوارس که معروف به چینا سوارس می باشد. یک بازیگر آرژانتینی است که با ایکاردی رابطه دارد. سوارس جدیدا از همسرش بنیامین ویکونا بعد از 6 سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند جدا شد. دلیل جدایی شان اصلا معلوم نبود و احتمالا به ماجرای ارتباطش با ایکاردی مرتبط است.

چینا سوارس بازیگری را از 11 سالگی آغاز کرد و یکی از محبوب ترین بازیگران کشور آرژانتین می باشد. بازیگر 29 ساله علاوه بر این شغل در کار مدلینگ و رقاصی نیز می باشد. او یک دختر نیز از رابطه قبلی اش با بازیگری نیوکلاس کوبره داشت. سوارس تا حالا به دلیل بهترین بازیگر زن دوباره جایزه کسب کرده است.

رابطه وندا نارا با خواننده رپر

رابطه وندا نارا با خواننده رپر:

مائورو ایکاردی مهاجم گالاتاسرای بعد از مشاهده ویدیویی که نشان داد همسر سابقش نارا یک خواننده رپ را بوسید، حسابی از دست او عصبانی شد و سعی کرد خودش را به آرژانتین برساند تا با نارا روبرو شود. روابط پر فراز و نشیبی که ایکاردی با واندا دارد سالها در رسانه ها مورد توجه قرار داشت. در ماه قبل وندا نارا اعلام نمود که به علت خیانت همسرش قرار است طلاقش را بگیرد. نارا سال 2008 با ماکسی لوپز ازدواج کرد. در سال 2013 با فاش شدن رابطه اش با ایکاردی ، از همسر قبلی خود جدا شد و سال 2014 با مائورو ازدواج نمود.

ویدیویی که نشان می دهد ایکاردی به آرژانتین بازگشته تا بدون اجازه باشگاه خودش را با وندا روبرو نماید.این بازیکن فوتبال گالاتاسرای حالا در خطر لغو قرارداد است و سریعا از همسرش خواست به ترکیه برگردد. ایکاردی بلافاصله با وندا تماس گرفت و از او خواست به کشور ترکیه بیاید و به تمامی این مسخره بازی ها پایان دهد.

خیانت ایکاردی به وندا نارا

ویدیو جنجالی ایکاردی در هتل اقامت نارا:

ایکاردی خودش را به هتل نارا رساند. اما محافظان امنیتی در ورودی هتل مانع او شدند. فیلمی که نشان داد ایکاردی چمدان در دست با نگهبانان لابی برخورد لفظی داشت و با عصبانیت اعتراضش را نشان داد. تیم گالاتاسرای ترکیه از مهاجم خارجی و کارهایش اصلا راضی نیست. این مهاجم ظاهرا فوتبالیش خیلی زودتر به پایان خواهد رسید. نارا مشاور و ایجنت او نیز می باشد یعنی حتما باید این بازیکن درباره تمام مسائل باشگاه و نقل و انتقالات با او مشورت کنید. وضعیتی که حالا شرایط این فوتبالیست را بسیار سخت کرده است.

خیانت ایکاردی به وندا نارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *