بیوگرافی اریکا چوپرنا | زندگی اریکا چوپرنا و آنتوان گریزمن

در پست ورزشی تمام جزئیات زنی را که قلب فوتبالیست فرانسوی آنتوان گریزمان را تسخیر کرد، اریکا چوپرانا را با هم می خوانیم.

بیوگرافی اریکا چوپرانا

در این پست شما را با زن جوانی آشنا می کنیم که زندگی خود را با ستاره اتلتیکو مادرید به اشتراک گذاشته است. و مادر فرزندانش میا، آمارو و آلبا است.

در 5 مارس 1990، اریکا چوپرینا در اسپانیا به دنیا آمد. در سال 2011، او شخصا با آنتوان گریزمان در اسپانیا آشنا شد. گریزمان در آن زمان عضو تیم فوتبال رئال سوسیداد در لالیگا اسپانیا بود.

گریزمان بعداً در دوران حرفه‌ای خود، برای باشگاه بارسلونا، قدرتی در لالیگا، بازی کرد. او در حال حاضر دومین قرارداد خود را با اتلتیکو مادرید، دیگر غول لالیگا سپری می کند.

بیوگرافی اریکا چوپرانا
بیوگرافی اریکا چوپرانا

حقایقی که باید درباره ی اریکا چوپرانا بدانید

هدف او شهرت نیست و یک خانه دار خوب است. اگرچه او یک مادر تحصیل کرده و یک روانشناس کودک نیز هست. اریکا یک شریک متفاوت با همه است. بیایید ببینیم چرا.

داستان رابطه ی گریزمان و چوپرانا
داستان رابطه ی گریزمان و چوپرانا

بیوگرافی اریکا چوپرانا

واقعیت جالب در مورد اریکا چوپرانا این است که او یک روانشناس کودک است. البته اریکا چوپرانا بیشتر به خاطر همسرش شناخته می شود. اریکا چوپرانا در 5 مارس 1991 در اسپانیا به دنیا آمد. او در حال حاضر 33 سال سن دارد و دارای علامت تولد ماهی است.

اریکا چوپرانا وبلاگ زیبایی خود را اداره می کرد تا اینکه شهرت آنتوان در مسیر کارش قرار گرفت و آن را غیرفعال کرد. قبل از شهرت، اریکا چوپرانا در حین تحصیل در کالج در سن سباستین اسپانیا با آنتوان ملاقات کرد.

مهمترین واقعیت در مورد اریکا چوپرانا این است که او و آنتوان به زبان های مختلف صحبت می کنند. زبان مادری او اسپانیایی است؛ در حالی که آنتوان فرانسوی صحبت می کند. اریکا و آنتوان در سال 2011 شروع به دوستی کردند و در سال 2017 هم ازدواج کردند. آنها یک دختر به نام میا در آوریل 2016 و یک پسر به نام آمارون در سال 2019 دارند.

با وجود مشهور بودن شوهرش، چوپرانا دوست دارد از کانون توجهات دور بماند.

ماجرای آشنایی آنتوان گریزمن و اریکا چوپرانا
ماجرای آشنایی آنتوان گریزمن و اریکا چوپرانا

آنتوان گریزمان و اریکا چوپرانا ، داستان یک عشق

اطلاعات کمی در مورد زندگی خصوصی او و گریزمان وجود دارد. مهاجم فرانسوی که به زندگی خصوصی خود بسیار توجه می کند، هرگز دوست نداشته که در کانون توجه رسانه ها باشد. با این حال، از زمان رسیدن به فینال جام جهانی 2022، زندگی خصوصی و خانوادگی تیم فرانسه بار دیگر در رسانه های ورزشی و قلبی خبرساز شد.

آنتوان گریزمان علیرغم اینکه اصالتاً فرانسوی است، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای، پیوند خاصی با اسپانیا دارد. این بازیکن با درخواست مجوز وارد لیگ اسپانیا شد، زیرا چندین باشگاه در کشورش او را به دلیل زیر قد متوسط ​​بودن رد کردند.

یک جذب کننده استعداد باسکی با مرد جوان قرارداد برای رئال سوسیداد امضا کرد. تیمی که او را در 13 سالگی نجات داد و زمانی که می خواست فوتبال ترک کند، کارش را آغاز کرد.

حقایقی که باید درباره ی اریکا چوپرانا بدانید
حقایقی که باید درباره ی اریکا چوپرانا بدانید

آشنایی گریزمان و اریکا چوپرانا

گریزمان آنقدری در اسپانیا بوده که تشکیل خانواده داده است. مهاجم فرانسوی با اریکا چوپرانا در سن سباستین در سال 2011 ملاقات کرد ، زمانی که گریزمان عضو رئال سوسیداد بود. دانشجوی جوان دونوستیارا آن موقع نمی دانست که او یک فوتبالیست است.

این بازیکن به لطف این واقعیت که محل اقامت او همان جایی بود که با بقیه تیم غذا می خورد، با اریکا برخورد کرد. گریزمان در طی مصاحبه ای گفت: “اریکا در یک مدرسه شبانه روزی در کنار محل تمرین ما درس می خواند. ما چند بار از کنار هم عبور کردیم و شروع به ارسال پیام به یکدیگر کردیم.”

او عشق در نگاه اول بود، اما یک سال طول کشید تا اریکا چوپرانا را به دست آورد. این مرد فرانسوی در این تیم به خاطر جذابیت ظاهری اش شناخته شده بود و هیچ گاه کمبود خواستگار نداشت. با این حال این مهاجم به غیر از اریکا چشمی به کسی نداشت و او را مادام العمر می خواست. از اولین لحظه ای که آنتوان از او خواستگاری کرد، این دو از هم جدا نشدند.

در سال 2014 پیشنهادی از چولو سیمئونه برای رفتن به اتلتیکو ارائه شد. تیمی که آنتوان نمی توانست رد کند. .واقعیت شگفت انگیز در مورد اریکا چوپرینااین است که همیشه شایعه می شد که اریکا چوپرینا کسی بود که گریزمان را از پرش به تیم دیگری در دسته اول اسپانیا باز داشت.

با این حال، عشق او به او باعث شد اریکا همه چیز را ترک کند، چمدان های خود را ببندد و به پایتخت برود تا از او در رویای خود حمایت کند. او در 31 ژوئیه 2014 در ورزشگاه ویسنته کالدرون معرفی شد و در 10 آگوست 2014 اولین بازی خود را با تیم جدید خود در یک بازی دوستانه مقابل ولفسبورگ انجام داد.

Pooria
1 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *