سوفیا بالبی کیست؟ | حقایق زندگی سوفیا بالبی

 آیا تا به حال نام سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارز را شنیده اید؟ اگر نه، با ورزشی همراه باشید تا درباره زنی که سوارز را به فرد و بازیکن بهتری تبدیل کرد، بیشتر بدانید.

سوفیا بالبی، همسر لوئیر سوارز

همه به ارزش زن در زندگی مردان اذعان دارند. ضرب المثل “پشت هر مرد موفقی همیشه زنی است که از او حمایت می کند” بارها تکرار شده است. پس از ازدواج، ما مشاهده می کنیم که بسیاری از پسران جوان رشد می کنند، اما البته برعکس آن نیز صادق است. اما در کل بدیهی است که زنان نقش مهمی در موفقیت مردان دارند و باید با این نقش به طور جدی رفتار کرد. سوارز که در فقر شدید زندگی می کرد، نمونه بارز این موضوع است.سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارز، قبل از ازدواجش یک سلبریتی نبود و پس از ازدواج با فوتبالیست اروگوئه ای به شهرت رسید.

همه فکر می کردند که نقش او در زندگی لوکس سوارز جزئی است، اما اینطور نیست. یکی از مهمترین حقایقی در مورد سوفیا بالبی همسر لوئیس سوارز نقش او در مهاجم اروگوئه ای است. همه طرفداران فوتبال بر این باورند که او تنها کسی است که تغییرات زیادی مانند ترک عادت های بد قدیمی در زندگی سوارز ایجاد کرده است. سوفیا علیرغم اینکه در پس زمینه باقی مانده است، از طرق مختلف تأثیر مثبتی بر زندگی او داشته است. اوتنها کسی بود که پس از طلاق والدین سوارز از او حمایت کرد و با او ماند.

سوفیا بالبی همسر لوئیز سوارز
سوفیا بالبی همسر لوئیز سوارز

حقایقی که باید درباره سوفیا بالبی بدانید

برای شناختن حقایقی در مورد سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارز و همچنین سوفیا بالبی و داستان لوئیس سوارز این مطلب را بخوانید.

داستان عاشقانه سوفیا بالبی

یکی از جالب ترین حقایقی در مورد سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارزداستان عاشقانه سوفیا بالبی است.

سوارز در نوجوانی با سوفیا آشنا شد و عاشق او شد. سوارز آن زمان یک سرایدار در مونته ویدئو بود. سوفیا بالبی 13 ساله بود. سوفیای زیبا تصمیم گرفت با او رابطه برقرار کند. آنها بیشتر وقت خود را با هم می گذرانند. با اینکه خانواده سوفیا ثروتمند بودند، اما هیچ مشکلی با روابط خود نداشتند.

مدت کوتاهی پس از آن، او ساعت ها خیابان های شهر را جارو کرد و برای اولین قرار ملاقاتشان سکه جمع آوری کرد.

سوفیا سوارز را تشویق کرد تا فوتبال را به صورت حرفه ای شروع کند، اما دو سال بعد سوفیا مجبور به نقل مکان به اسپانیا شد. لوئیس سوارز بعداً در مورد مهاجرت دوست دخترش گفت: “وقتی سوفیا برای زندگی به اسپانیا رفت، فوتبال را کنار گذاشتم.” “اما در آن زمان متوجه شدم که باید خودم را وقف این ورزش زیبا کنم.”

وقتی سوارز 16 ساله بود برای دیدن عشق دوران کودکی خود به اروپا سفر کرد اما تجربه خوبی در فرودگاه نداشت. او به خبرنگاران گفت: «می‌توانم بلیت بارسلونا بگیرم، اما پولی برای رفتن به آنجا ندارم. سپس برادرم به من پول قرض داد، حدود 45 یورو.» «پرواز خیلی طول کشید. بعد از اینکه به آنجا رسیدم، گیج شدم. آنها مرا در فرودگاه نگه داشتند که هنوز 16 ساله بودم و آدرسی برای رفتن ندارم، چیزی ندارم. “

حقایقی درباره ی سوفیا بالبی همسر لوئیز سوارز
حقایقی درباره ی سوفیا بالبی همسر لوئیز سوارز

مهاجرت سوفیا به اروپا

سه سال پس از انتقال سوفیا، سوارز به یک تیم هلندی پیوست و توانست به اروپا برود. در این مدت سوفیا از راه دور با سوارز رابطه داشت.

دلیل اصلی اینکه لوئیس سوارز تصمیم گرفت فوتبالیست حرفه ای شود و به اروپا مهاجرت کند عشق او به سوفیا بود.

سوارز در تمام تعطیلاتش بلیط خرید و برای دیدار با عشق دوران کودکی اش به بارسلونا می رفت.

سرانجام در سال 1388 ازدواج کردند و پس از مدتی به لیورپول رفتند.

لوئیس سوارز و سوفیا در دهمین سالگرد خود در جشنی باشکوه ازدواج خود را تجدید کردند. لیونل مسی، جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس به این مهمانی دعوت شده بودند و آنها نیز جزو مهمانان بودند.

داستان عشق سوفیا یکی از جالب ترین حقایق زندگی اوست.

سوارز بعداً گفت: “در 15 سالگی دوست دختری پیدا کردم که مشکلاتم را حل کرد. این به من کمک کرد تا بفهمم فوتبال برای من چقدربا ارزش بود.”

داستان سوفیا بالبی و لوئیس سوارزاز عشق آنها یکی از زیباترین داستان های عاشقانه محسوب می شود.

سوارز بارها در مورد نقش همسرش در کمک به او صحبت کرده است و سوارز به خوبی می داند که اگر توجه و کمک او نبود شاید او هم مثل برخی دیگر از هم تیمی هایش اکنون در شرایط سختی به سر می برد. داستان عاشقانه سوفیا بالبی بسیار جذاب است و دوستداران فوتبال آن را یکی از الهام بخش ترین داستان های عاشقانه می دانند.

دوستی صمیمی و نزدیک همسر سوارز و همسر مسی
دوستی صمیمی و نزدیک همسر سوارز و همسر مسی

سوفیا بالبی کودکی و اوایل زندگی

پس از بررسی داستان سوفیا بالبی و لوئیس سوارز، اجازه دهید نگاهی به داستان کودکی و اوایل زندگی او بیاندازیم.

سوفیا بالبی در 11 نوامبر 1989 در مونته ویدئو در خانواده ای ثروتمند و متوسط ​​به دنیا آمد.

پدرش در صنعت بانکداری اروگوئه کار می کرد و خانواده صوفیا به دلیل شغلش مجبور به ترک اروگوئه و مهاجرت به اسپانیا شدند.

در سال 2003، زمانی که سنش 13 ساله بود، او با خانواده اش برای تحصیل به اسپانیا رفت و سوارز را در اروگوئه تنها گذاشت.

سوفیا یک برادر و دو خواهر دارد. برادرش گونزالو بالی بازیکن فوتبال است.

شغل و بیزینس همسر لوییز سوارز و مسی
شغل و بیزینس همسر لوییز سوارز و مسی

شغل و حرفه

یکی از حقایق در مورد سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارز، شغل اوست. او ابتدا ترجیح داد در خانه بماند و وقت خود را صرف تربیت فرزندان کند، اما پس از مدتی نظرش تغییر کرد.

همانطور که قبلا ذکر شد، آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، و سوفیا بالبی، همسر لوئیس سوارز، دوستان صمیمی هستند.

در سال 2017، آنتونلا و سوفیا با همکاری طراح ریکی سارکانی، شعبه ای از بوتیک کفش Sarkany را در خیابان دیاگونال بارسلون افتتاح کردند. در ماه می 2017 مراسم افتتاحیه این بوتیک در بارسلونا برگزار شد.

همکاری سوفیا بالبی و آنتونلا روکوزو رابطه مسی و سوارز را دوستانه تر کرده است.

Pooria
1 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *