مشکل گلزنی هالند در لیگ قهرمانان | هالند از ماه گذشته گل نزده است

ارلینگ هالند این روزها در اروپا در گلزنی به چالش برخورد کرده است. به شکلی باورنکردنی، هالند تمام فرصت‌هایش را مقابل کورتوا از دست داده است. هرچند منچسترسیتی با شکست رئال مادرید، قهرمان اروپا، فینال لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفت. مشکل گلزنی هالند در لیگ قهرمانان بخاطر چیست؟ آیا او در فینال و مقابل اینتر می‌تواند این شرایط را تغییر دهد؟

مشکل گلزنی هالند در لیگ قهرمانان

برناردو سیلوا دو گل زد و قهرمانی شد که سیتی را به فینال رساند. هالند در هر دو بازی مقابل رئال مادرید در بند مدافعین رئال مادرید بود. او موقعیت‌هایی که داشت که در نهایت به خوبی توسط کورتوا مهار شد. در نهایت بازیکنان دیگر منچسترسیتی مشکل‌گشای تیمشان شدند.

آیا هواداران سیتی باید نگران باشند که بچه غول نتوانست در نیمه نهایی گلزنی کند؟

ارلینگ امسال 12 بار در UCL گلزنی کرده است

آخرین گل هالند در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در 19 آوریل برابر بایرن مونیخ بود . می‌دانیم که او یک تهدید دائمی در محوطه جریمه است، اما آیا او می‌تواند خشکسالی گل خود را پایان بخشد و در فینال مقابل اینتر گلزنی کند؟

ارلینگ هالند، صاحب کفش طلای امسال چندین رکورد در لیگ برتر را شکست. این بازیکن نروژی در 33 بازی لیگ برتر انگلیس 36 گل و 7 پاس گل به ثمر رسانده است. او علاوه بر جایزه‌ی حتمی کفش طلای سال، نامزد دریافت بهترین بازیکن فصل لیگ برتر نیز به شمار ‌می‌رود. در لیست دیگری نیز، او در کنار بازیکنانی مثل اودگارد و ساکا، به عنوان نامزد دریافت بهترین بازیکن جوان فصل معرفی شده است. انتظار می رود او حداقل یکی از این دو جایزه را بتواند به خود اختصاص دهد. و در کنار جوایزی مانند کفش طلا و سه گانه‌‌ی احتمالی، کلکسیون سال خود را تکمیل کند.

از سوی دیگر، با کنار رفتن رئال مادرید و وینیسیوس، بهترین گلزن این فصل لیگ قهرمانان، به طور حتم ارلینگ هالند خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *