ناامیدی در رئال مادرید | شما نمی‌توانید همیشه برنده باشید

ناامیدی در رئال مادرید و ابراز ناراحتی و درد از سوی پرز و آنچلوتی پس از حذف از لیگ قهرمانان بالا گرفته است. اما رئال مادرید همیشه نمی‌تواند در این رقابت‌ها برنده شود.

ناامیدی در رئال مادرید | شما نمی‌توانید همیشه برنده باشید

شکست سنگین رئال مادرید مقابل منچسترسیتی این باشگاه را غافلگیر کرد زیرا آنها انتظار چنین فاجعه ای را نداشتند.

تیبو کورتوا مانع از شکستی شد که می‌توانست یک شکست تاریخی باشد، اما با توجه به احساس ناتوانی تیمی که کارلو آنچلوتی از ابتدا تا پایان بازی داشت، دیگر تفاوتی نمی‌کند چند گل به ثمر برسد.

فلورنتینو پرز طبق عادت همیشگی، به رختکن رفت. هرچند قبل از مسابقه برای تیمش در هتل آرزوی موفقیت کرد. اما پس از شکست او برای همدردی با بازیکنان و صحبت با آنچلوتی درباره‌ی بازی آنجا رفت.

بازی روز چهارشنبه، به معنای تغییر استراتژی باشگاه در هفته های قبل نخواهد بود. آاما بالاخره آنها پذیرفته‌اند که تیم فعلی دارای نقطه ضعف‌هایی است. مشکلاتی که با یافتن جانشینی برای کریم بنزما شروع می‌شود.

این بازیکن فرانسوی در طول فصل به دلیل مشکلات مختلف بدنی در بهترین حالت خود نبوده و زمانی که در فاز تعیین کننده از او انتظار می رفت نیز ظاهر نشد. این باشگاه معتقد است که اگر کاری که تاکنون انجام شده ارزشمند بوده است، آنها به هیچ‌وجه قصد تغییر سرمربی خود را نداشته و با آنچلوتی ادامه خواهند داد.

کارلو آنچلوتی در راس تیم باقی خواهد ماند یا حداقل این ایده پس از شکست مقابل منچسترسیتی باقی مانده است. شکست خیلی دردناک است. به خصوص اینکه این شکست در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رخ داده است. اما تا قبل بازی در اتحاد، تصویر همه از رئال مادرید چیز دیگری بوده است.

رده‌‌های بالا رئال مادرید پس از بازی با این باور که نباید تحت تاثیر احساسات لحظه‌ای قرار گیرد، افزودند: “همیشه نمی توانید برنده شوید”.

جلسه پیش رو در باشگاه

با اتمام فصل، در چند روز آینده دیداری بین فلورنتینو پرز و کارلو آنچلوتی برگزار خواهد شد. خوزه آنخل سانچز شاهد این جلسه خواهد بود. او این اتفاقات را تجزیه تحلیل می‌کند تا ببیند چه پیشرفت‌هایی می‌تواند در تیم ایجاد شود. قطعا این تیم ورودی‌ها و خروجی‌هایی را خواهد داشت. حتی خبرهایی از خریدهای بزرگی مانند جود بلینگهام از گوشه کنار می‌رسد.

باشگاه سعی می‌کند از این شکست درس بگیرد و از آن درام نسازد. بالاخره آنچلوتی با این تیم قهرمانی‌های متعددی کسب کرده است که قابل چشم‌پوشی نیست.

امیلیو بوتراگنو:کارلو با ما قرارداد دارد. کارلتو یک مربی معتبر است. رئال در کنار کارلو آنچلوتی به افتخارات بزرگ دست پیدا کرده است. شب بدی برای همه است و ما بسیار ناراحت هستیم اما باید برتری رقیب را قبول کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *