استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایران

تیم استقلال تهران با سرمربیگری ریکاردو ساپینتو جزو تهاجمی ترین تیم در لیگ برتر فصل 1402-1401 شد. تیم آبی ها دیروز در یک دیدار در مقابل تراکتورسازی پیروزی 7 گله داشتند. در ادامه سایت ورزشی با مطلب استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایران همراه ما باشید.

 

تیم استقلال تهران در فصل 02-1401

شاگردان ریکاردو ساپینتو در آخرین مسابقه فصل در ورزشگاه آزادی در مقابل تیم تراکتورسازی تبریز قرار گرفتند. نمایش فوق العاده و تحسین برانگیز آبی ها در مقابل قرمزهای تبریز رقم خورد و در نهایت آنها با 7 گل پیروزی خود را جشن گرفتند. استقلالی ها در این بازی هرچه قدر توانستند به تراکتور گل زدند. آنها چند هفته قبل در استادیوم آزادی در حالی که نیمه اول بازی با هوادار 0-0 شد، اما در نیمه دوم نیز 6 گل به ثمر رساند. با این هفت گل استقلال در بازی تراکتورسازی ، شمار گل های تیم در 30 بازی به عدد 52 رسید. و جزو تهاجمی ترین تیم لیگ برتر لقب گرفت.

استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایران

فاتح سوپر جام با این تعداد گل در 30 بازی لیگ توانست معدل گل 1.73 را برای هر بازی به ثبت برساند. نکته جالب توجه اینکه آبی ها در مسابقه رفت در 15 بازی توانسته بودند 15 گل بزنند و معدل گل زده آنها در هر بازی 1 گل بود. استقلال در حالی این عنوان را در نیم فصل دوم بدست آورد. که در تعطیلات زمستانی دو بازیکنش را از دست داد و بازیکن جدیدی نیز به ترکیب اضافه نکرد.

استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایراناستقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایراناستقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایران

استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ برتر ایران

استقلال تهران در فصلی که شانش قهرمانی در لیگ برتر را داشت. اما نتوانست در صدر جدول ماندگار بماند. آنها نتوانستند زیاد دلخوش به حضور در بالای جدول بمانند. نمایش خوب آبی ها بیشتر برای قهرمانی در جام حذفی است. قطعا شاگردان ساپینتو اینبار در شرایط قهرمانی در جام حذفی تلاش می کنند. تجربه بازی با پرسپولیس و صنعت نفت و از دست دادن امتیاز و شانس تکرار قهرمانی برایشان تجربه شده است. قطعا آبی ها با راهکارهای تازه ای به میدان می آیند. اگر دربی در مسابقه پایانی جام حذفی تکرار شود قطعا دیدنی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *